Новинка! Оригінальний диплом ВДВ до дня військово-десантних військ у нас!

Металевий диплом ВДВХоча день повітрянодесантних військ ще відносно далеко, а саме відбудеться він 2 серпня, призи та нагороди, приурочені до цієї дати, починають замовляти вже прямо зараз. Щорічно це свято відзначають тисячі: служили і багато хто, хто тільки завершив службу в армії.

Потрапити в повітрянодесантні війська не так вже й просто. Для цього потрібно мати міцне здоров'я, хорошу фізичну підготовку і силу волі, для того, щоб знести весь тягар служби, яке деколи дається нелегко. Святкування дня ВДВ, проходить по-справжньому весело, несподівано, а іноді й небезпечно, адже службовці дуже люблять перевірять свою фізичну силу, шляхом перебивання дощок, цегли і т.п.

Саме для таких, сильних військ України, ми створили ексклюзивний металевий диплом ВДВ "Ніхто крім Нас». Саме цей вислів якомога чіткіше характеризує тих відчайдушних хлопців, які служили і служать в ВДВ.ВДВ

На дипломі зображена акула, як найсильніший морський хижак, який розумний, хитрий і сильний - точно такими ж якостями володіють бійці військово-десантних військ. Морська хижачка зображена в сорочці й синьому береті, що є атрибутом форми бійця ВДВ, з характерним жестом.

«Сині берети», так службовців в десантних військах називають в народі, по праву заслужили називатися самими відчайдушними і дружними захисниками нашої країни. Замовляючи диплом ВДВ, ми можете замовити як додаткову послугу, іменну гравірування, що дозволить зробити приз ще більш дорогим і важливим для одержувача. Диплом виготовлений за технологією хімічного травлення, його окремі елементи залиті кольоровий високоякісної емаллю.

Для того щоб замовити диплом ВДВ, звертайтеся в нашу компанію. Ми відповімо на всі ваші запитання і будемо раді втілити в реальність ваші цікаві ідеї.