70 років завершення Другої світової війни та перемоги над фашизмом у Європі

Ордени і нагородимедалі на колодці та інші відзнаки - продукція, на виробництві якої спеціалізується наша організація. Подібні знаки пошани є невід'ємним атрибутом при церемоніальному нагородженні учасників різних бойових дій за їх військові успіхи і подвиги. Підтримуючи цю давню прекрасну традицію, ми вдосконалюємо свої навички та технології виробництва медалейорденівпризів та сувенірів, розширюємо асортимент нагородної атрибутики і працюємо над тим, щоб виготовлена нами продукція завжди відповідала найвищій якості і запитам найвимогливіших клієнтів.

Говорячи про подвиги і героїзм, на думку в першу чергу приходять військові досягнення ветеранів Великої Вітчизняної Війни - однієї з найбільших, найжорстокіших і кровопролитних воєн у світовій історії. Цього року 9 травня стане не просто святом на честь Дня перемоги радянської армії над силами фашистських загарбників, але, можливо, останнім шансом привітати останніх ветеранів із значним ювілеєм - 70-ою річницею з Дня великої перемоги. Тому так важливо вшанувати пам'ять загиблих воїнів і проявити свою повагу і визнання вижив ветеранам, кількість яких, на жаль, зменшується з кожним роком. На честь цієї круглої і значної дати ми підготували особливі нагороди пам'ятні медалі 70 років перемоги у подарунковому наборі, який ідеально підійде в якості пам'ятного сувеніра.

Медаль 70 років Перемоги

У складі комплекту Ви знайдете оригінальні військові медалі, картонний футляр з оксамитовим ложементом і посвідчення для записів зі шкірозамінника. У комплекті ціна медалі є оптимальною і становить 140 гривень, окрему вартість медалей уточнюйте у менеджерів відділу продажів нашої компанії.

У нас ви можете замовити індивідуальне виготовлення медалей до майбутнього 70-річного ювілею Дня великої перемоги. Медалі під замовлення можуть бути литими, штампованими або травленням, залежно від бажання замовника. На додаток до такого нагрудного знака можемо запропонувати різноманітний дизайн кріплень у вигляді колодки, а також різні футляри і посвідчення, в комплекті з якими ювілейні, сувенірні та військові медалі будуть виглядати більш презентабельно і стануть найкращою нагородою для найдостойніших героїв.

Ми щиро вдячні нашим ветеранам за їх самовіддану боротьбу і вистраждану перемогу, адже своїм життям ми зобов'язані цим героям. Цей святковий комплект медалі - наш спосіб висловити свою вдячність.

З повагою, колектив компанії «ВТС Сувенір»!