Каталог товаров
Значки
Брелоки
Медалі
Нагороди
Футляри та посвідчення
Призи та сувеніри
Муляжі банківських злитків
Дипломи та сертифікати
Таблички
Фасадні та офісні таблички
Настільні таблички
Накладки, шильди, номерки
Металеві бейджи та візитки
Затиски краваток
Корпоративна атрибутика
ДЕКОЛЮВАННЯ ПОСУДУ
ПРОФЕСІЙНІ НАГОРОДИ
Каталог товаров
Сувенірна продукція
УСЯ ПРОДУКЦІЯ
Новости
24.04.2017
23 апреля в прямом эфире на «1+1» состоялся грандиозный финал проекта «Голос країни-7»
20.04.2017
Компания «Відзнаки та Сувеніри» закончила работу над замечательными и оригинальными наградами для компании «Козырный Туз»
14.04.2017
Пасха - самый большой и светлый христианский праздник. Это самый древний и важный праздник богослужебного года.

Фасадні та офісні таблички (вивіски)

Фасадні та офісні таблички / Таблички на стіл / Накладки, шильды, номерки


Фасадні та офісні таблички стійкі до довкілля. Для кріплення табличок призначені спеціальні отвори або петлі. Офісні та фасадні таблички можуть мати різні розміри та форми, але зазвичай замовляють таблиці прямокутної форми. Великі таблички можуть мати накладні букви. Таблички для офісу зазвичай не великого розміру, як і таблички на двері. Фасадні вивіски роблять більшого розміру. Продовження тексту…

Вивіски діляться на фасадні та внутрішні. Всі вивіски надзвичайно корисні. Наприклад, фасадні вивіски інформують нас про назву компанії, її координати та інші деталі, тому завдяки їм ми легко може знайти потрібну будівлю і не витрачати дорогоцінний час на пошуки. Тобто вивіски – це своєрідні орієнтири, які завжди поряд з нами. Ви теж можете виготовити вивіски для своєї компанії, тим самим принести собі велику користь, адже, погодитеся, що людина більш охоче погодитися працювати з Вами, якщо він відразу здалека відмітить красиву вивіску Вашої організації. Це додасть йому впевненості у Вашій компетентності та солідності. Тому, якщо Ви переїхали до нового офісу, перше, що Ви повинні зробити, це замовити відповідні вивіски.