ВТС Сувенір - виготовлення нагород та медалей, призів та сувенірів, значків та брелків, табличок, дипломів та корпоративної атрибутики на замовлення

Основний напрям діяльності підприємства ВТС Сувенір це розробка і виготовлення нагород та нагрудних знаків, відзнак, призів і сувенірів, а також різної корпоративної і нагородної атрибутики, такий як значки, брелоки, затиски для краваток, запонки, кулони, іменні бейджи, таблички і вивіски. Компанія також спеціалізується на виготовленні сувенірної продукції для корпоративних клієнтів та бізнес замовників. Для промислових підприємств ми виготовляємо різні види продукції, такі як технічні таблички, бірки, шильди та накладки на устаткування та побутову техніку. Продовження тексту…

Компанія була заснована в 2004 році як виробниче підприємство повного циклу. Що означає підприємство повного циклу? Це добре показує представлений на сайті каталог зробленої нами продукції. Виготовлення значків, виготовлення медалей, а також нагороди, ордени, призи та сувеніри, брелоки, фасадні таблички та багато що інше зроблене нашою компанією, Ви можете побачити на сайті. Також додаткова інформація нижче на цій сторінці.

Повний цикл це технологічний процес від розробленого дизайну до готових виробів. Це якісне виготовлення сувенірної і нагородної продукції з кольорових металів на власній виробничій базі.

Усе починається з технологічно правильно підготовленого макету, адже виріб повинен виглядати в точності як на ескізі. Далі залежно від технології виготовлення йде процес підготовки майстер моделі та оснастки. Після чого у виробництві використовуються основні технології, такі як штампування "карбування", фотогравірування "хімічне труїння", литво. Деталі покриваються гальванічним золотом, нікелем, сріблом, бронзою. Далі вироби шліфуються, поліруються і обробляються майстрами. І на завершення на вироби наносяться високоякісні холодні та гарячі емалі, лаки що тонують. Вироби можуть бути інкрустовані каменями "Swarovski" та прикрашені напівпрозорими емалями, що надасть виробам об'єму і солідності.

Отже основне направлення діяльності підприємства, це виробництво виробів з кольорових металів, що включає виготовлення значків різної складності, виготовлення медалей, сувенірних, пам'ятних, із стрічкою, у футлярі, і на колодці. Ми також виготовляємо пам'ятні монети, нагрудні знаки, злитки, муляжі банківських зливків. Фасадні таблички, вивіски, металеві дипломи та сертифікати, призи, герби і плакетки. А також номерки, жетони, накладки з металу, брелоки, бейджі та тому подібне. Застосовуючи різні технології, ми можемо максимально задовольнити вимоги замовника до виробів.

З усього асортименту товару компанії "Відзнаки та Сувеніри" можна виділити кубки. Кубки - це гідна нагорода для будь-якого переможця, яка має давнє коріння і старовинну історію. Кубки елегантні і гармонійні, красиві і витримані - вони краща винагорода для того, хто не зупинився на шляху до своєї мети, а йшов до кінця і переміг.

Ще одним видом продукції є статуетки. Статуетки - одна з кращих нагород, оскільки в статуетках відображається витонченість ліній, що досягається завдяки тонкій роботі майстрів. Ці нагороди підходять для будь-якого випадку і виступають гідним подарунком співробітникові або близькій людині. Статуетки можуть бути виконані згідно з конкретною тематикою - нагородження футболістів, учасників інтелектуального шоу, різних конкурсів і в інших випадках.

Широкий асортимент продукції доповнює рекламно сувенірний напрям, що робить наше підприємство універсальним, оскільки замовник може замовити те, що йому потрібне, за якістю та ціною. Рекламно сувенірний напрям включає такі вироби як об'ємні наклейки, ламіновані (магнітні) наклейки (етикетки), закінчуючи різними корпоративними виробами - заливні значки, заливні брелоки, заливні бейджі). А також, нанесення зображення на посуд методом високотемпературного випалення - деколь. Постачання різної фурнітури для сувенірної продукції. Технологія ГРАВЕРТОН  — перенесення кольорового зображення на метал, що дозволяє робити дипломи, сертифікати, таблиці, значки та багато що інше у фотографічній якості, швидко, якісно і за доступною ціною.

З нами працює - Київ, Львів, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса, Харків, Сімферополь, Севастополь, Запоріжжя, Вінниця, Житомир, Кіровоград, Миколаїв, Полтава, Черкаси, Івано-Франківськ, Луганськ, Луцьк, Рівне, Суми, Тернопіль, Херсон, Хмельницький, Чернігів, Ужгород. Ми співпрацюємо із усіма регіонами України.

Ми робимо акцент на якість виготовлених нами виробів при оптимальній вартості. Індивідуальний підхід до кожного замовника, особливі умови для РА і постійних клієнтів. У нас ви можете замовити виготовлення нагород, призів і сувенірів, значків і брелків, табличок і вивісок, сувенірну, нагородну і корпоративну продукцію, ми завжди раді кожному замовникові.

Читайте тематичні статті: значки, медалі, нагороди, дипломи, грамоти, сертифікати, призи та сувеніри, сувенірну продукцію, брелки, таблички та вивіски, футляри та посвідчення.

З повагою, 
колектив компанії "ВТС Сувенір"