Про компанію

ФОТОГАЛЕРЕЯ / СТАТТІ / ПАРТНЕРИ / ВАКАНСІЇ / МАПА САЙТУ


ВІДГУКИ ПРО КОМПАНІЮ / ОФІС КОМПАНІЇ / ВИРОБНИЦТВО / ВІДЕО / НАГОРОДИ / СУВЕНІРНА ПРОДУКЦІЯ

Історія розвитку Компанії «ВТС Сувенір» починається з 2004 року і, стрімко розвиваючись, з невеликої майстерні по виробництву виробів з металу перетворилася на лідера галузі і незамінного партнера кращих українських компаній і організацій.

Металеві призи та сувеніриСьогодні наше підприємство впроваджує повний цикл виробництва нагородної, сувенірної та корпоративної атрибутики: від підготовки дизайну оригінал макету і оснащення, до готових якісних виробів. Наше виробництво оснащене сучасним обладнанням і технологіями: холодним штампуванням металів, вакуумним литтям, покриттям виробів гарячими і холодними емалями, а також використовуємо інші сучасні технології застосовувані у виробництві нашої продукції. Ми працюємо, щоб перетворювати Ваші ідеї в ексклюзивні і неповторні вироби.

Стиль Компанії дуже важливий для іміджу організації, і ми знаємо це як ніхто інший. Наш персонал з великою відповідальністю підходить до кожного замовника корпоративної атрибутики. Фірмовий стиль - це поєднання філософії, культури та основних цінностей компанії, укладених в графічному дизайні. Кращим способом підкреслити корпоративний стиль, посилити імідж бренду або компанії є корпоративна атрибутика. Ми забезпечуємо індивідуальний підхід, для того, щоб в кінцевому результаті Ви отримали саме той продукт, який стане незамінним помічником у формуванні культури підприємства і лояльності Ваших співробітників і партнерів. Корпоративна атрибутика - це «обличчя» організації, в пізнаваність і статус, які високо цінуються в бізнес середовищі.Нагороди та дипломи

Роль нагородної та сувенірної продукції зростає щодня. Причиною цьому є формування нової моделі ділових відносин: переговори, зустрічі, акції, виставки і т. п. Для заохочення співробітників організації ми проводимо нагороди і ордена, різних категорій і призначень. Медалі, ордени та нагрудні знаки державного значення, і корпоративні замовлення, які ви можете переглянути в наших розділах і Фотогалереї. Для виробництва даного виду продукції, ми використовуємо тільки високоякісні метали, емалі і лаки.

Для нагородження партнерів і клієнтів компанії доречно використовувати дипломи та сертифікати, призи й статуетки. Які стануть гордістю адресата, займуть почесне місце в його офісі і будуть яскравим нагадуванням про Вашу компанію. Наші дизайнери можуть втілити в реальність будь-який, навіть найскладніший замовлення. На завершення виробничого процесу, ви отримаєте саме ту нагороду, яку Ви утвердили на макеті, в домовлені терміни.

Сувенірна і нагородна продукція - це наша спеціалізація і ми в цьому професіонали.

НАША ГОРДІСТЬ:

КЛІЄНТИ: 

КЛІЄНТИ- Ми співпрацюємо як з країнами, що розвиваються компаніями, так і з лідерами ринку Україні. Втілюючи в реальність найсміливіші ідеї наших клієнтів, ми підвищуємо їх статус в бізнес середовищі і отримуємо можливість реалізувати себе. Наша організація постійно розвивається, щоразу надаючи все більша і більша кількість послуг. Для нас важливо відповідати іміджу компанії нашого замовника, тому ми робимо все, щоб надати продукцію кращої якості.

 

ПЕРСОНАЛ:

ПЕРСОНАЛ-Персонал нашої компанії постійно підвищує свій рівень кваліфікації, тим самим, забезпечуючи зростання організації та її професіоналізм. Менеджери організації, виявляють до кожного замовника індивідуальний підхід, що дозволяє досягти необхідного результату і повністю відповідати очікуванням клієнта. В офісі нашої компанії розташовано оперативне виробництво, яке дозволяє виконувати термінові замовлення в максимально стислі терміни. Постійне зростання, навчання та уважність до деталей - це ті принципи, яких ми строго дотримуємося.

ВИРОБНИЦТВО:

ВИРОБНИЦТВО-Наше виробництво постійно розширюється. Щорічно ми відкриваємо нові напрями і впроваджуємо затребувані технології. Безперервно вдосконалюючись, ми постійно підвищуємо рівень кваліфікації нашого персоналу. Технологи компанії «Відзнаки та Сувеніри» - це майстри своєї справи, які знають всі секрети технологій і виготовлення продукції. А виробничі потужності, дозволяють нашим технологам здійснювати виготовлення великих обсяг сувенірної та нагородної атрибутики в зазначені терміни.

Колектив нашої організації орієнтується на якість і оперативність, що є важливою ланкою в нашому лідерстві на українському ринку.