Акції

ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ!ВДВ - сувеніри.

2 серпня відзначають своє свято Повітрянодесантні війська. Спеціально до цієї події Компанія "ВТС Сувенір" презентувала тематичний сувенір, який стане незабутнім враженням для воїнів-десантників.

"Ніхто крім нас" - життєвий принцип людей, які в усі часи і за будь-яких обставин залишаються сильними, мужніми і відважними. Тому саме вони надихнули нас на створення цього ексклюзивного подарунка.

Диплом виготовлений з металу і дерев'яної підкладки, за технологією хімічного травлення, його окремі елементи залиті кольоровий високоякісної емаллю. Даний диплом, може бути доповнений іменний гравіюванням, яка зробить приз ще більш значущим і дорогим для одержувача. Вартість диплома до дня ВДВ - 390 грн. Тепер у Вас є прекрасна можливість привітати своїх друзів, рідних і улюблених зі святом ВДВ!

Зображення акули, самого сильного морського хижака, характеризує гострий розум, винахідливість і силу, - ті якості, притаманні істинним бійцям ВДВ. Воїни-десантники завжди там, де найбільш небезпечно, де потрібні висока бойова і відмінна фізична підготовка, самопожертва і відвага. Тому «Блакитні берети» заслуговують особливого ставлення, поваги і захоплення їх службою.