Бейджі виготовлення

 Корпоративна атрибутика \ Затиски краваток \ Брелоки \ Значки 


АтрибутикаЗатиски для краватокБрелки та брелокиЗначки


Чудові бейджі та їх виготовлення

Виготовлення бейджів з кожним днем користується все більшим попитом, оскільки сьогодні бейдж є обов'язковою частиною уніформи кожного службовця. Бейдж це не просто шматочок металу на одязі співробітника, це ключик до успіху Вашої компанії. Бейдж спрощує спілкування між людьми. Виготовлення необхідне для тих компаній, де співробітники постійно спілкуються з клієнтами.

Найкращим та презентабельним варіантом серед всіх можливих являються виготовлені бейджі з металу. Такий бейдж є практично вічним, написи і зображення на ньому ніколи не зблякнуть і не зітруться.

Крім того, бейджі які виготовлені з металу є досить презентабельними і помітними, що має велику роль в наш час, оскільки велика увага віддається саме зовнішньому вигляду співробітників. Бейджі виготовлені з металу завжди викликають повагу клієнтів до фірми, в якої співробітники їх гордо носять на грудях.
Бейдж

Ми пропонуємо бейджі виготовлені з металу за наступними варіантами.

1. Іменні. Таке виготовлення бейджів відбувається за технологією полімерної заливки або травлення з повним заповненням всієї необхідної інформації - логотипу і назви компанії, посади та імені співробітника. Такий бейдж надалі не підлягає зміні.

2. Бейджі виготовлені з віконцем. Дане виготовлення бейджів відбуваються за такою ж технологією що і іменні, а саме полімерної заливки або травлення. Відмінністю такого бейджа є те, що в ньому заповнюються обов'язкові поля - логотип, назву компанії та посаду співробітника, а для імені залишається віконце. Заповнюється віконце шильдой на двох сторонній скотч, і надалі воно може бути заміненої на іншу шильди з іншим ім'ям. Виготовлення бейджів такого роду є дуже вигідним і при цьому економним варіантом для тих компаній, в яких часто відбувається зміна кадрів.

У кожному окремому випадку виготовлення бейджів відбувається за індивідуальними прорахунками, оскільки на їх вартість впливає дуже багато факторів, серед них - форма, вид кріплення, покриття і кількість виробів. Завдяки сучасним технологіям виготовлення бейджів з металу дозволяє передати абсолютно будь-які тексти, логотипи та візерунки, різної товщини.

БейджНайбільш затребуваними бейджами при виготовленні вважаються овальні і прямокутні форми, але це далеко не межа нашої майстерності. Бейджі на замовлення можуть бути виконані абсолютно різних форм, ми втілимо в реальність навіть найскладніші макети замовника.

В якості кріплення на бейджі, за бажанням замовника, можуть використовуватися євро шпилька, два метелика або магніт.

При виготовленні бейджів застосовується покриття гальванічним золотом, сріблом або ж нікелем. Крім цього, покриття бейджів при виготовлення може бути матовим або глянсовим.

Бейджі можуть бути додатково зафарбовані різнокольоровими емалями та лаками. Що додасть їм неповторності та своєрідності. Для додання обсягу окремим елементам бейджа, при їх виготовленні може застосовуватися покриття полімерною смолою. Що б підкреслити успішність своєї компанії виготовлення бейджів може супроводжуватися їх прикрасою камінням Swarovski.

Автор Р.О.

Повернутися назад


Читайте також:

Виготовлення ювелірних виробів