Металеві бейджи та візитки

Бейдж (англ. badge) - елемент уніформи, амуніції, у вигляді значка, наклейки, картки, призначений для надання інформації про його носія. Найчастіше це пристосування називають бейдж або бейджик. Продовження тексту…

Бейдж, так само як і візитка, – це носій інформації, на якому знаходяться дані про його володаря. Відмінністю між цими двома дуже важливими сучасними атрибутами ділової людини є безпосередньо інформація, яка поміщається у виріб, та звичайно, спосіб носіння цих виробів. І бейджі, та візитки вкрай важливі у діловому світі, вони завжди зорієнтують людину в нашому насиченому інформацією житті. У бейджі на тлі логотипу компанії поміщається коротка інформація про власника (посада, яку він займає та інша важлива інформація). Велику роль в сьогодення відіграють бейджі в спілкуванні між співробітниками компанії, та її клієнтами, адже саме акуратні бейджі на піджаку співробітника в ненав'язливій формі та в потрібний час нагадають клієнтові ім'я співрозмовника. Бейджі співробітників є візитними картками усієї компанії, і тому варто звернути увагу на виготовлення бейджів під замовлення з металу. Металеві бейджі можливо робити в декількох варіантах, а саме вони можуть бути іменними з віконцем, в якому можливо міняти імена. Бейджі з металу  - це імідж організації.

Вже нікого сьогодні не здивувати візитками, обмін візитками при знайомстві є проявом хорошого тону. Проте, якщо Вам хочеться дивувати людей при зустрічі, то варто звернути увагу на візитки з металу, які підкреслять Ваш статус і становище в суспільстві. Металеві візитки - це нова продукція на ринку, і тому поки що досить рідко зустрічається, що і стане Вашою перевагою.


Статті про значки

Статті про значки

Статті про брелки

Статті про брелки

Статті про сувенірну продукцію

Статті про сувенірну продукцію