Футляри та посвідчення

Футляри оксамитові, шкіряні, дерев'яні, пластикові широкий вибір. Ложементи, футляри та посвідчення з логотипом або гербом замовника, якісне виготовлення. Щоб підібрати потрібні футляри, треба знати яких видів вони бувають. Ми опишемо найпоширеніші з них. Продовження тексту…

Отже:

Пластикові футляри, це недорогі футляри і, зазвичай, вони використовуються в двох варіантах. Футляр у формі коробочки з невеликою кришкою використовується для значків, а футляр плоский, зазвичай, круглий різних діаметрів використовується для медалей.

Оксамитові футляри, різних розмірів, основні кольори – зелений, синій, червоний, бордо. Використовуються, як для ювелірних виробів, так і для значків, медалей та нагород.

Футляри із шкірозамінника зазвичай більшого розміру і їх використовують для нагород, які мають посвідчення або більшого розміру для призів. На них можна нанести логотип. Футляри шкіряні мають таке ж призначення, як і футляри із шкірозамінника.

Футляри дерев'яні відносяться до VIP рівню та можуть бути різних розмірів. Футляри є стандартних розмірів, а також можливе виготовлення футлярів на замовлення.

Виготовлення посвідчень відбувається разом із замовленням нагород і посвідчення мають місце для підпису даних, зазвичай це кірочка із замінника шкіри, в середині якої є сторіночки для записів. Організація, що замовила посвідчення, вносить записи і ставить друк на посвідченнях. Посвідчення дуже широко поширені в нашому сучасному житті, тому що вони дають їх власникові певні права, наприклад, рівень володіння людини автомобілем, або ж підтверджують його особу, тим самим даючи доступ до можливості отримати знижку, відвідати якийсь заклад, замовити товар. Тобто посвідчення – це невід'ємний атрибут кожної людини, яким він користується постійно. Посвідчення можуть мати різні обкладинки. Перший вид – це жорсткі обкладинки, вони являють собою шар щільного картону, покритого палітурним матеріалом. Другий вид – це жорсткі обкладинки, вони виготовляються з двох шарів щільного картону, покритого палітурним матеріалом. І, нарешті, посвідчення з м'якою обкладинкою – це картон з поролоном, покритий палітурним матеріалом. Цим матеріалом може виступати картон, шкіра або замінник шкіри.


Статті про футляри і посвідчення

Статті про футляри і посвідчення