Футляри

Металеві таблички \ Фасадні та офісні таблички \ Настільні таблички Накладки, шильди, номерки \ Бейджі та візитки з металу 


Металеві табличкиОфісні табличкиНастільна табличкаНакладки і шильди


Коли саме з'явилися футляри, не може точно сказати жоден археолог та історик. Проте якщо замислитися над цим питанням, то стає ясно, що ці предмети почали використовувати ще наші далекі предки в доісторичні часи. Найімовірніше, що футляри почали використовуватися нашими предками для зберігання продуктів харчування. ФутляриЗ розвитком людства змінювалися і футляри, а також і їх застосування в побуті. Так, з'явилися чохол для носіння ножа, ємності для зберігання в них коштовностей та інших предметів. Виходячи з цього, можна сказати, що футляри - це пристосування для зберігання різних речей, а також для заощадження предметів від пошкоджень.

Нині часто можна зустріти такі назви як шкатулки, чохли, подарункові упаковки, однак по своїй суті це ті ж футляри, оскільки їх виготовлення призначено для однієї і тієї ж мети, а саме зберігання речей.

В яких випадках використовують футляри

У наші дні, крім практичного, вони мають ще й естетичне застосування. Останні стали дуже поширеними, оскільки стало прийнято дарувати подарунки в красивій упаковці. Футляри - це ще й один з атрибутів сучасної ділової людини, вони допомагають підкреслити високе положення їх власника в суспільстві та його статус. Великої уваги заслуговують футляри для різноманітного технічного оснащення, вони зберігають предмети від пошкоджень і продовжують термін їх працездатності. Серед багатьох можна виділити чохли для фотоапаратів, відеокамер і т.д.

Якщо належить зробити дорогій вам людині подарунок, то футляри допоможуть додати подарунку більш респектабельний вигляд. Як приклад, можна купити хорошу пляшку вина або ж коньяку і помістити її в оригінальну подарункову упаковку такого типу. Аналогічно можна презентувати й цукерки. Якщо дорога вам людина любить хороші сигари, то ідеальним для нього стане подарунок сигар, поміщених у футляр. Деякі футляри ми використовуємо щодня - чохли для мобільних телефонів, МР3 плеєрів, окулярів та інших дрібниць. В окремих випадках вважається поганим тоном дарувати годинник, коштовні ручки і, звичайно ж, ювелірні вироби, не розміщуючи їх у спеціальну упаковку.

Як виготовляються футляри

Сьогодні у зв'язку зі зростанням попиту на використання футлярів, розширилося і їх виробництво. Значно збільшився асортимент, вони різняться своїми формами і, звичайно ж, матеріалами, з яких виконані.

Їх можуть виготовляти квадратної, прямокутної, круглої й овальної форм. Хоча за індивідуальними замовленнями можуть створюватися також й інших нестандартних форм, наприклад, у вигляді шестикутника. Ну і звичайно, вони можуть бути різної висоти і ширини.

Можна виділити наступні різновиди футлярів відповідно з використаним матеріалом для виготовлення:

- з дерева;
- зі шкіри та шкірозамінника;
- з оксамиту;
- з картону.

Футляри з дерева можуть виготовлятися як з дорогих порід деревини, так і з не дорогих, з покриття лаками для додання закінченого зовнішнього вигляду. Їх основною перевагою є те, що їх можна застосовувати для упаковки різнихОксамитові футляри. предметів, у тому числі і харчових продуктів.

Футляри зі шкіри та шкірозамінника - це класичний варіант, вони представницькі і дуже солідно виглядають. 

Якщо необхідні шкатулки незвичайних форм, ідеальним варіантом є футляри з оксамиту. Вони представлені у великому асортименті: у вигляді мішечків, сердечок, трояндочок і всіляких тварин.

Необхідно зробити футляри з використанням яскравих кольорів? Дане побажання можна втілити у виробах з картону.

Щоб виготовити гарні й оригінальні футляри використовуються різні технології, кожна з яких підходить для роботи з певними матеріалами.

За допомогою наступних технологій на готові футляри дозволяється наносити різноманітні зображення, а також логотипи:

1. Гравіювання дозволяє нанести зображення на футляри з дерева.
2. Шовкографія - універсальний спосіб нанесення, оскільки з її допомогою дозволяється наносити зображення на футляри з картону, шкіри, шкірозамінника, дерева.
3. Тиснення - завдяки йому ми отримуємо стиснуте зображення в матеріал, переноситься на вироби з картону, шкіри та шкірозамінника.

Усередині футляри можуть мати різне обрамлення. Досить часто вони зсередини обтягуються оксамитом, а в окремих випадках зустрічається ложемент з атласу.

За необхідності футляри діляться на сектори. Коли в нього передбачається приміщення предметів певної форми, то всередині робляться відповідної форми і розмірів отвори.

Повернутися назад


Читайте також:

Виготовлення посвідчень