Затиски краваток

Затискачі для краваток - це речі вкрай необхідні для ділової людини, для формування ідеального ділового образу! З'явилися вони ще в ХІХ столітті, і настільки запали в душу людям, що  в наші дні вони користуються великою популярністю. Окрім того, що затиски для краваток використовувати дуже естетично і презентабельно, їх використання є ще дуже практичним, оскільки з їх допомогою краватка кріпиться до сорочки, тому при подальшому носінні вона буде рівно і красиво триматися. Продовження тексту…[Визуально]

Затискачі для краваток – це та невелика деталь, на яку звертається багато уваги, саме по причині цього сьогодні досить часто процвітаючі компанії стали замовляти виготовлення затискачів  для краваток для своїх співробітників з використанням корпоративної символіки.

За допомогою сучасних технологій, затиски для краваток бувають різних дизайнів та природно з різних матеріалів. Вони можуть мати золотисте або сріблясте покриття. На затискачі для краваток дозволяється зробити накладку у вигляді логотипу замовника, або ж цей  логотип за допомогою технології хімічного гравірування передати на самому металі. Для того, щоб передати корпоративні кольори, у виробництво затискачів для краваток включається використання різнокольорових емалей, проте варто пам'ятати, що затиски для краваток мають бути стриманими, оскільки вони повинні гармоніювати з різними за кольором костюмами, сорочками та краватками.


Статті про значки

Статті про значки

Статті про сувенірну продукцію

Статті про сувенірну продукцію