Деколь - технологія випалення

ВТСПідрозділ нашої організації - нанесення зображення на посуд методом деколювання.

Деколь - нанесення зображення на кераміку, фарфор, стекло. Найбільш затребувана технологія при нанесенні картинок на різну форму посуду. Заздалегідь надрукована перевідна картинка наноситься на поверхню виробу з подальшим високотемпературним випаленням. Надалі, ми маємо зображення, яке стійке до хімічних та механічних дій, а також зберігає первинну яскравість кольорів при тривалій експлуатації. Картинка може мати в собі елементи золота, срібла, платини і бронзи.

Відвідайте сайт по нанесенню деколі, деколь - технологія випалення.

ДекольДекольДеколь

ДекольДекольДеколь

ДекольДекольДеколь

ДекольДекольДекольДеколь

Таким чином, деколь є технологією, за допомогою якої на обрану поверхню наносять зображення. Для того що б зробити нанесення на посуд необхідно підготувати макет, який потім друкується спеціальним методом і зовні дещо нагадує наклейку. Далі ця наклейка розташовується на приготований виробі і поміщається в піч, де власне за допомогою високих температур зображення з наклейки закріплюється на поверхні посуду.

За допомогою технології деколь відбувається створення унікальних картинок і логотипів на склянках, гуртках, блюдцях, попільничках і т.д. Дуже часто за допомогою деколі створюються сувенірні тарілки. Слід зауважити, що випал відбувається в особливих печах, що мають електронний термоконтроль. Такий метод випалу має істотний плюс - він надає нам безпечну, екологічно чистий, і довговічну посуд. Нанесення на посуд, таким чином, дозволяє отримати вироби високої стійкості до стирання при довгому використанні. Деколь - це процес, у якому використовують спеціальні порошкові керамічні фарби. Вони хороші тим, що не стираються при митті, стійкі до утворення дрібних тріщин і інших ушкоджень.

Існує також така прекрасна можливість як нанесення логотипу компанії на посуд, і навіть повно кольорових фотографічних зображень. Беручи до уваги всі побажання клієнта, дизайнери можуть допомогти Вам підібрати оптимальний дизайн, а також зробити нанесення на посуд, маючи перед собою лише проект замовника. Одним з головних принципів гідної роботи є високоякісна деколь, яка разом з творчим підходом професіоналів високого класу вразить уяву і задовольнить запити навіть самого вимогливого клієнта. Також слід зазначити, що завдяки всьому цьому досягається оригінальність і ексклюзивність виробів.

Використовуючи нанесення на посуд, Ви привнесе індивідуальність у свій офіс або свою продукцію. Оскільки, погодьтеся, гуртки і посуд з логотипами - це ідеальне доповнення будь-якої рекламної компанії - неважливо масштабний чи це проект або ж реклама продукції малого бізнесу. Всім потрібно якось представляти свою компанію на ринку, зробити її популярною і популярною. І для цієї мети найчастіше і використовується деколь, яка розповість покупцеві про Вашу продукцію навіть тоді, коли Ви займаєтеся своїми справами. Нанесення на посуд - це реклама, яка працює не нав'язливо і комфортно для кожного. Корисно буде відзначити і той факт, що деколь на різної продукції в наш час стає все більш затребуваною. Це говорить про те, що вона є дуже ефективним способом реклами в умовах сучасного ринку.


Читайте також:

Витратні матеріали