День авіації України

В останню суботу серпня відзначається День авіації України. Це фактично професійне свято всіх авіаторів країни, які несуть військову або цивільну службу на авіапідприємствах і авіалініях. Вперше свято відзначали в 1993 році - після виходу відповідного президентського указу від 16 серпня. В Україні ефективно функціонує повний авіаційний цикл. У країні створена система державного регулювання авіації, ведеться підготовка авіаційних кадрів, діють підприємства по виготовленню літаків. Крім того, в Україні розвинена мережа аеропортів, завдяки чому авіаційний рух покриває 730 тисяч квадратних кілометрів. До складу Військово-морських сил України входить морська авіаційна бригада і морська вертолітна ескадрилья.

Підготовкою майбутніх авіаторів в країні займаються фахівці кількох навчальних закладів. Зокрема, це Національний Авіаційний Університет, Державна льотна академія України, Національний Аерокосмічний Університет і Міжнародний Авіаційний центр підготовки. Співробітники та учні цих вузів і відзначають День авіації.

Наша компанія "ВТС Сувеніри" може допомогти, Вам, привітати авіаторів з їхнім професійним святом виготовивши різну сувенірну продукцію: значки, медалі, статуетки, скляні призи та багато-багато іншого.