Металеві та сувенірні дипломи, сертифікати, грамоти

Металеві дипломи, сертифікати / Дипломи та сертифікати ГРАВЕРТОН / Герби, плакетки, нагороди сувенірні


Дипломи та сертифікати виготовляються з металу по індивідуальних замовленням. Металеві дипломи, грамоти, а також сертифікати можуть бути виготовлені двома основними технологіями. Хімічне гравірування – поглиблення в металі, яке покривається кольоровими емалями або лаками. Сублімація на метал – повнокольорове зображення передруковується на метал та припікається до поверхні. Продовження тексту…

Щоб замовити дипломи сертифікати або грамоти необхідно визначитися з технологією при допомозі якої здійснюватиметься виготовлення дипломів і сертифікатів. Ці технології та види дипломів описані в каталогах меню на сторінці.

Дипломи - нагородна продукція, яку хоча б раз в житті отримував кожен з нас. Вони бувають різних форматів, дизайнів і призначень. Дипломи вручають з нагоди особливих заслуг і досягнення високих результатів у якій-небудь справі. Металеві дипломи в рамці або на дерев'яній основі - це ті дипломи, які найбільше цінуються одержувачами. Плануючи нагородження достойних осіб, замовте якісні дипломи, і порадуйте їх, адже вони цього варті.

Грамоту можна виготовити не лише з поліграфії та красиво покласти під скло в дерев'яну рамочку, але і вигравіювати її з металу, а також зробити напис на металі, застосувавши для цього дерев'яний корпус, що виглядає дуже красиво, дорого й оригінально. При виконанні таких виробів, ви можете використовувати різні метали, які можуть бути таких відтінків як: золотистий, срібний, бронзовий, кольору нікель, а також білий або чорний з матової або глянсової текстурою.

При виготовленні грамоти враховуються всі побажання клієнта, який може по власному дизайну створити свій, оригінальний макет. Якщо ви знаєте, яку саме грамоту хочете вручити, але не можете це відобразити в поліграфії або описати словами, зверніться до наших менеджерів, вони допоможуть здійснити всі ваші побажання і зроблять саме той макет, який  захочете.


Статті про дипломи

Статті про дипломи