Виготовлення вивісок, вивіски

Металеві таблички \ Фасадні та офісні таблички \ Настільні таблички Накладки, шильди, номерки \ Бейджі та візитки з металу 


Металеві табличкиОфісні табличкиНастільна табличкаНакладки і шильди


Візуальна реклама або як її ще називають зовнішня - це невід'ємна частина нашої сучасності. Сьогодні практично у кожної компанії або фірми є вивіска. Важливість і значимість зовнішньої таблички для організацій можна порівняти з виготовленням візиток для директора, тому як вивіска є інформативним атрибутом організації.

Застосування вивісок тісно пов'язане з розвитком торгівлі. Для того, щоб привернути увагу клієнтів, власники крамниць, магазинів і інших закладів почали використовувати вивіски для визначення сфери своєї діяльності для інформування клієнтів. Виготовлення вивісок здійснювалося у вигляді тематичних зображень спрямованості заклади, відповідно - чобота, кози, риби. Пізніше у виготовлення вивісок стали застосовувати назви закладів та рекламні слогани.

Виготовлення вивісокСьогодні компанії, організації, торгові центри, супермаркети та магазини прагнуть створити незвичайну та яскраву вивіску щоб привернути більше уваги перехожих і при замовленні вивісок проявляють неординарний підхід. Саме з метою залучення уваги людей у виготовлення вивісок організаціями використовуються не стандартні і оригінальні форми, яскраві та помітні кольори, якісні та дорогі матеріали, підсвічування.

Поступово, крім фасадних вивісок, стали робити інтер'єрні вивіски, які вже розміщувалися в приміщеннях офісів. Наприклад, для кабінету директора, головного бухгалтера та інших працівників організації, з написанням займаної посади. Також можливе виготовлення фасадних вивісок для інтер'єрної реклами, вони займають не останнє місце в становленні іміджу компанії.

Таким чином, виготовлення вивісок можна поділити на два види - фасадні, для розміщення на вулиці і огляди великого кола глядачів; та інтер'єрні, для розміщення в будівлю офісу. Крім того, вивіски цілком можна розділити за метою їх застосування - на інформаційні та рекламні, призначення кожної вивіски є важливим атрибутом в роботі та рекламі організації.

Також організації можуть одночасно використовувати дві фасадні вивіски. Як правило, в такому випадку, вивіски виготовляють з пластику з підсвічуванням (так званий «лайт-бокс») і окремо з металу.

Виготовлення офісних вивісокВивіски можна робити найрізноманітніших форм, що сприятиме залученню більшої уваги перехожих, у яких вона обов'язково збережеться в пам'яті, і надалі цілком імовірно, що ці люди стануть клієнтами організації - власниці найоригінальнішої вивіски.

Найважливішим при виробництві вивісок є ідея, що б вивіска в кінцевому підсумку працювала на організацію. Важливо продумати кожну деталь, для того, щоб повністю розкрити профіль організації. На вивісках, як правило, знаходиться текст - назва організації та картинка - логотип організації. Іноді на вивісках робиться нанесення режиму роботи організації.

Для виготовлення вивісок існує величезний вибір матеріалів, це може бути пластик, скло, банерна тканина і метал. Досить популярні і практичні вивіски з використанням підсвічування. Виробництво вивісок також передбачає нанесення необхідної інформації на плоску поверхню, можливо замовити різні варіанти вивісок з об'ємними літерами.

Повернутися назад


Читайте також:

Виготовлення металевих табличок