Вимоги до макетів для виготовлення сувенірної продукції

Вимоги до макетів

Зверніть увагу! Відповідність макетів нижчеописані вимогам заощадить не тільки наш час, але і ваші гроші.

ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО МАКЕТІВ:

1. Всі макети подаються у форматах Adobe Illustrator (Ai, Eps) у версії не вище CS3, або ж Corel Draw (Cdr) у версії не вище X5.

2. За рідкісним винятком, тільки для друкованих технологій таких як гравертон (термоперенесення, сублімація на метал), корпоративний значок (лінза, об'ємна наклейка), поліграфічний значок (вальцьованих значок, західної значок) файли можуть надаватися у форматі. Tiff, Tif в колірній розкладці CMYK, з роздільною здатністю не менше 300 dpi.

3. Шрифти повинні бути переведені в криві, або ж Замовник повинен надати файл шрифту (зазвичай це Ttf)

4. Колірна розкладка CMYK.

5. Всі макети повинні бути в реальний розмір.

ТЕХНОЛОГІЯ Травлення:

Тільки векторні файли з дотриманням пунктів 1, 3 і 5 загальних вимог до макетів. Товщина виступаючої лінії повинна бути не менше 0.22 мм, втиснула не менше 0.2 мм, товщина зовнішнього бортика не менше 0.4 мм.

Зверніть увагу! Дизайнер може коригувати макет, змінювати розміри деяких елементів або ж загальний розмір виробу на свій розсуд, з подальшим погодженням із замовником, якщо присланий макет технологічно неможливо виготовити без внесення змін. Всі використовувані кольори повинні бути задані замовником в PANTONE для більш точного попадання в потрібний колір.

ТЕХНОЛОГІЯ ГРАВЕРТОН:

Векторні або растрові файли з дотриманням 1-5 пунктів загальних вимог до макетів. Розміри металевої частини для дипломів на дерев'яній основі: 270 Х 190, 218 Х 168, 172 Х122 - всі розміри вказані в міліметрах.

Зверніть увагу! Дана технологія допускає непопадання в колір (відтінок) 5 - 10%

Технологія вальцювання (поліграфічний значок)

Векторні або растрові файли з дотриманням 1-5 пунктів загальних вимог до макетів. Макет повинен мати винос фону (примикає до краю) відповідно до описом:

1. Розмір готового виробу d = 25 мм, розмір з винесеним фоном d = 35 мм

2. Розмір готового виробу d = 36 мм, розмір з винесеним фоном d = 49 мм

3. Розмір готового виробу d = 43 мм, розмір з винесеним фоном d = 56 мм

4. Розмір готового виробу d = 56 мм, розмір з винесеним фоном d = 68 мм

ТЕХНОЛОГІЯ ЛІНЗА (об'ємна наклейка):

Векторні або растрові файли з дотриманням 1-5 пунктів загальних вимог до макетів.

ТЕХНОЛОГІЯ ДЕКОЛЬ:

Тільки векторні файли з дотриманням пунктів 1, 2,3 та 5 загальних вимог до макетів.

Зверніть увагу! Всі використовувані кольори повинні бути задані замовником в PANTONE для більш точного попадання в потрібний колір. Дана технологія допускає непопадання в колір (відтінок) 10 - 15%

Технологія лазерного гравірування:

Тільки векторні файли з дотриманням пунктів 1, 3 і 5 загальних вимог до макетів. Товщина лінії гравіювання повинна бути не менше 0.25 мм Макети для цієї технології, в зображенні, повинні містити тільки чорний колір (С0 М0 Y0 K100)