Виготовлення медалей

Медалі на колодці, чеканка / Медалі на колодці хімічне гравірування / Медалі сувенірні / Монети та жетони


Медалі на колодці, штамповані, виготовляються за допомогою технології штампування на професійному устаткуванні.Медалі на колодці фотогравірування недорогий і швидкий спосіб виготовлення під замовлення.Медалі сувенірні Монети і жетони виготовляються з кольорових металів за індивідуальними замовленнями.


Наше суспільство, як і сам його розвиток, не стоїть на місці. Прогрес рухається вперед, залишаючи сліди в усіх сферах і галузях нашої економіки і промисловості. Людина розвиває і винаходить, будує і споруджує. Раніше, в давні часи, ми і не думали про те, що людський розум зайде за всі межі допустимого, але це так і сталося. Зараз, в наш час, ми не уявляємо своє життя без багатьох, таких необхідних і важливих нам речей, про них в минулому можна було тільки мріяти. Наша мета - головне раціонально і без шкоди для всього навколишнього використовувати дані речі, і це ж стосується і світових засобів. Одним зі світових засобів є метал, властивість якого дає можливість виробляти багато речей для структур легкої та важкої промисловості. Його використання є знахідкою для людства, так наприклад, у виготовлення медалей. Дуже важливим у галузі виробництва нагород є виготовлення медалей. Тому в цій статті я б хотіла детальніше розглянути саме такий вид нагородної продукції, як медалі. Що ж таке медаль?

МЕДАЛЬ - металевий знак круглої, прямокутної або іншої форми, плоский, різного розміру, з двостороннім зображенням і (або) написом в пам'ять про якусь подію, діяча або місце. Саме вони і є нагорода за заслуги і шану суспільства, або окремій конкретній людині. Виготовлення медалей - щось, що належить до винаходу людства. Колись печерна людина використовувала метал для своїх тільки потреб, щоб виготовити мотики, сокиру, і т.п., але не зміг правильно його обробити. Що ж стосується наших днів, обробка металу, дає свої плоди. Якщо взяти метал, витягнутий з природних руд, так як в чистому вигляді його немає, то варто провести необхідний ряд процесів, а саме, очищення і обробку, для його отримання, отримання чистого металу. З металу можна виплавляти всі різні речі, в тому числі і медалі, що і є - виготовлення медалей. При плавленні самого металу, він ставати рідким, і може придбати будь-яку форму, в яку його увіллють - кругла, овальна, квадратна, пірамідальна, спіралеподібна і т.п. Що стосується круглої форми, то вона властива формам медалей, тобто виготовлення медалей.

Виготовлення медалейРозрізняють лицьову, зворотню грань боку медалі. Медалі можуть бути як з лицьового, так і зі зворотного боку, з опуклим зображенням, а також з тисненням. Сам процес, виготовлення медалей - цікавий і різноманітний. Взяти процес виготовлення медалей з опуклим зображенням - є процес плавлення металу. У форму під впливом на метал високих температур, при якому метал ставати рідким, і його вливають у формочку, яка нам необхідна. Коли метал охолонув, він придбав форму формочки, в якій був, і так, наприклад, опукле зображення чого-небудь. А ось при процесі виготовлення медалей у короткі терміни, нерідко використовується лазерне гравіювання.

За допомогою лазера на вже зробленій медалі наноситься зображення, це може бути і назва, напис, або картинка, свого роду, різьблення по металу. Сам виробник-людина, повинен бути майстром своєї справи - виготовлення медалей, щоб з точністю і до найменших тонкощів нанести зображення. Ось такий процес, виготовлення медалей, вважається кропіткою роботою, як і різьблення чи випалювання по дереву. На цьому виготовлення медалей не закінчується, а можна сказати, тільки починається. Є вид медалей, які мають форму рамочки. «Що це значить? Що це за виготовлення медалей? Ви запитаєте. От уявімо собі звичайну рамочку, в середину якої вставляється фотографія. Так і медаль, - є форма, але є вм'яте місце, яке ми називаємо порожнім або посадковим гніздом, і воно дано, ви скажете: «Для фото», не зовсім фото, але для зображення. У даному посадковому гнізді можна поміщати шильди, або ще називають її, накладка, з зображенням, або текстом (носієм інформації) в середину. Також використовується в такому виготовлення медалей та об'ємна наклейка. Об'ємна наклейка - це покриття полімерною смолою для додання медалі об’єму. Дане виготовлення медалей є одним з найбільш цікавих.

Виготовлення медалей ділиться на різні способи виготовлення, нижче ми детально їх розглянемо: Виготовлення медалей сувенірних. Це, як правило, медалі круглої форми, різних діаметрів та товщини. Виготовлення медалей таких може бути як з одностороннім, так і з двостороннім зображенням. Виготовлення медалей може бути з різних матеріалів, найпоширеніші це - латунь, бронза, сталь, дорогоцінні метали тощо. Також важливим моментом у виготовлення медалей є їх покриття. Існують наступні види покриття медалей - гальванічне золото, гальванічний нікель, обміднення, сріблення і .т.п. Покриття, у виготовлення медалей, займає важливу роль, так як покриття захищає медаль від зовнішнього впливу навколишнього середовища і медаль з часом не міняє свій колір, не темніє, не іржавіє і т.п. Виготовлення медалей сувенірних, найчастіше, здійснюється або з вушком, в яке потім протягують стрічку, або в рамці, що б можна було поставити на стіл, або в футлярі зі спеціальним ложементом в діаметр виготовляється медалі.

Наступний вид - медалі на колодці. Це медалі, що складаються з двох частин - колодка, для кріплення на одяг, і підвіска, сама медалька. Колодки можуть бути повністю з металу, а можуть бути обтягнуті орденською стрічкою. Виготовлення медалей - самої підвіски - може виготовлятися трьома технологіями - травлення металу (зображення на металі буде дворівневим, верхній рівень - метал, нижній рівень - втиснутий малюнок, який можна фарбувати емалями); штампування металу (зображення в металі може бути рельєфним, лінії можуть плавно підніматися і плавно опускатися вниз, що дозволяє зображати на медалях об'ємні зображення); лиття металу (як правило, це візуально теж, що і штампування, але лиття це технологія, яку використовують у роботі з дорогоцінними металами). Далі, в процесі виготовлення медалей, слід збірка медалі - тобто готова медалька кріпиться на колодку за допомогою з'єднувального кільця. Вручаються такі медалі, як правило, у футлярах і до них додається відповідне посвідчення, в якому описано що за медаль, за що і кому вручається.

Виготовлення медалей це відносно тривалий процес - спочатку готується метал, потім він труїться або штампується, потім обтинає в потрібній формі, потім покривається і потім збирається в готовий виріб. Але одним з основних етапів у виготовлення медалей є створення ескізу майбутньої медалі. Від хорошого дизайну дуже багато що залежить, насамперед, те, як замовник побачить її, якщо дизайн виконано якісно і чітко - то в оригіналі виготовлення медалей буде ідентичним створеному раніше ескізу. Від того, як це відіб'ється перед процесом виготовлення медалей, залежить те чи буде у Вас розміщений дане замовлення на медалі. Тому потрібно серйозно підходити до питання створення ескізу, тому що це самий важливий момент в ранній стадії становлення Ваших відносин з клієнтом. За ескізом замовник може зрозуміти, як чітко ви зрозуміли і створили чи саме те, що йому потрібно.

Виготовлення медалей

Виготовлення медалей сувенірних - більш популярне серед недержавних компаній;

Виготовлення медалей на колодці - в основному люблять замовляти державні компанії, міністерства, адміністрації, відомства і т.п.

Виготовлення медалей спортивних - це вид медалей, які можна кріпити на шию використовуючи стрічку.

Виготовлення медалей на колодці - можливе виготовлення підвіски медалі в кілька рівнів з красивими рельєфами та візерунками.

Є також і стандартні готові медалі, але все-таки виготовлення медалей залишається більш популярним і більш елітним видом нагородної продукції. Виготовлення медалей - це показник рівня кваліфікації для компанії виробника, чим вище якість медалі, тим більше можливостей і тим більше шансів мати велику кількість клієнтів у цієї компанії-виробника.

Виготовлення медалейВиготовлення медалей допомагає створити той шедевр, який необхідний для клієнта, потреби якого беруть до уваги виробники медалей. Є різновиди медалей, такі як: сувенірні, пам'ятні, нагородні, подарункові. При виготовлення медалей виробник враховує всі запити замовника. Наприклад, медалі можна комбінувати не тільки із стрічкою, але й з різними колодками. При виготовлення медалей та їх оформленні використовуються оригінальні упаковки, підставки, футляри, що допомагає зберегти саму медаль від пошкоджень і подряпин, але і головним чином, надає їй, як кажуть, «солідний вигляд».

Автори: В.А. та М.Ю.

Повернутися назад


Читайте також:

Значки та медалі