Виготовлення бейджів

 Корпоративна атрибутика \ Затиски краваток \ Брелоки \ Значки 


АтрибутикаЗатиски для краватокБрелки та брелокиЗначки


У наш час, під час постійної конкуренції просто не можливо собі уявити процвітаючу компанію без всілякої корпоративної атрибутики, а її співробітників без бейджів.

Виготовлення перших бейджів було здійснено близько 200 років тому, їх носили місцеві шерифи, бейдж вказував на статус людини і таким чином ідентифікував людини. Цілком імовірно, що вони з'явилися ще раніше і використовувалися як певний знак відмінності від інших людей.

Отже, що ж таке бейдж? Це своєрідна ідентифікаційна картка, що містить в собі інформацію про людину, яка її носить. У наш час ця табличка є невід'ємною частиною уніформи кожного службовця, який щодня працює з великою кількістю клієнтів. Він значно спрощує комунікацію між володарем бейджа і клієнтом, з яким він працює. Допомагає запам'ятати посаду та ім'я власника.

У нашій країні бейджи почали застосовувати приблизно 15 років тому, і поступово вони стали більш затребувані. Виготовлення бейджів пройшло багато етапів свого становлення - від паперових і до сучасних, металевих.

Паперовий варіант перестав випускатися через його непрезентабельний зовнішній вигляд і недостатню стійкість до зношування.

Найкращим варіантом на даний момент прийнято вважати бейджи металеві, так як вони мають необмежений термін експлуатації і вони можуть виготовлятися за оригінальними макетами. Такий корпоративний елемент може стати невеликою деталлю, яка запам'ятовується.

Бейдж Karaoke Lounge clubВиробництво бейджів відбувається за технологією хімічного гравіювання. Якщо для його виготовлення застосовуватися метал, то звичайно це різні марки латуні. Також можливо їх виробництво з металу більш економічного варіанту, а саме - за технологією гравертон. У виготовлення бейджів використовуються різне кріплення, таке як: батерфляй, шпилька, а іноді і магніт. 

Корпоративні таблички з іменами можуть створюватися як у строгому діловому стилі, так барвистими і незвичайних форм. Готові вироби можуть покриватися гальванічним золотом, сріблом і нікелем, а також різноколірними емалями світових виробників. Крім цього може використовуватися покриття полімерною смолою, що додасть бейджам додатковий блиск і при цьому вбереже його від механічних пошкоджень.

На сьогоднішній час бейджи виготовляють усіляких видів і форм. Найбільш популярна форма бейджів - прямокутної форми з гострими або ж круглими кутами, а також можуть вироблятися овальної форми. На самому виробі роблять гравіювання логотипу і назва компанії, у випадку якщо замовлення здійснюється крупною компанією, то крім її назви вказується і назва підрозділу, посада співробітника і його ім'я.

Для зручності можна замовити створення бейджів з залишенням певного місця, на яке в подальшому вклеюється спеціальна вкладка або шильда з ім'ям власника. Такі приклади універсальні і, в основному, замовляються для ресторанів, барів та розважальних закладів.

Ще одним різновидом бейджів є виготовлення табличок з ім'ям, які призначені для розміщення на столі співробітника фірми. Замовлення такого виду продукції стане в нагоді в тих організаціях, де співробітники більшу частину свого часу проводять за робочим столом і при цьому працюють з клієнтами, як приклад менеджери з продажу.

Які організації і компанії замовляють виробництво бейджів

Ця невелика табличка з інформацією про власника істотно полегшує спілкування між учасниками конференцій, продавцем і покупцем, менеджером і замовником. Бейдж - це ненав'язливе нагадування про ім'я його власника.

Проведення таких масових заходів як конференцій, семінарів, де збираються багато людей не знайомих між собою, створює необхідність використання бейджів.

Виробництво бейджів користується попитом серед охоронних фірм і туристичних агентств. Продавці в магазині або торговому центрі також носять бейджі для зручності покупців і відвідувачів. Деякі фітнес-центри впроваджують застосування бейджів, як своєрідна перепустка для клієнтів свого закладу.

Автор А.Р.

Повернутися назад


Читайте також:

Виготовлення затисків краваток