Виготовлення футлярів

Металеві таблички \ Фасадні та офісні таблички \ Настільні таблички Накладки, шильди, номерки \ Бейджі та візитки з металу 


Металеві табличкиОфісні табличкиНастільна табличкаНакладки і шильди


Футляр - це аксесуар, який представляє собою коробочку з кришкою або чохол для зберігання різноманітних предметів. На сьогоднішній день вважається хорошим тоном піднести сувенір або подарунок без красивої та урочистій упаковки, оскільки у наш час велика увага приділяється зовнішньому вигляду та власне оформленню подарунків.

Виготовлення футлярівВиготовлення футлярів ідеально підходить для розміщення в них сувенірних значків, медалей, нагород, монет, муляжів банківських злитків. Крім цього виготовлення футлярів, дуже до речі, підходить для розміщення в них корпоративної атрибутики компанії, а саме - краваткових затискачів, запонок та навіть брелоків.

Також окремої уваги заслуговує виготовлення футлярів для розміщення в них сертифікатів, дипломів та всіляких металевих табличок.

Виготовлення футлярів можливо різних форм, розмірів і з різноманітних матеріалів. Квадратна і прямокутна форма футлярів є класичним прикладом і вважається найбільш затребуваними і поширеними при виготовленні. Стандартного розміру у ложементів від футлярів просто не існує, розмір залежить від параметрів виробу, який буде розміщено в ньому.

Кінцева ціна виготовлення футлярів залежить від вартості використовуваних матеріалів при його виробництві, адже можуть застосовувати як дорогі матеріали, так і матеріали середньої цінової категорії. Сьогодні виробляють футляри з таких видів матеріалів: дерева, оксамиту, шкіри, шкірозамінника, пластику або з картону.

Футляри надані в різній колірній гаммі. Окрему категорію складають футляри з дерева, оскільки тут пропонується на вибір великий асортимент деревини - це можуть бути і дорогі породи дерева, і середньої вартості. Також існує технологія імітації недорогої деревини під дорогі породи дерева.

ФутлярВиготовлення футлярів можливо здійснювати за індивідуальними макетами замовника.

Попередньо з замовником обговорюються всі деталі макета - як буде відкриватися футляр, скільки в ньому буде відділень і якої форми, яким матеріалом він буде викладений.

Готові футляри можуть декорувати при використанні різних технологій, за допомогою яких кінцевому виробу віддається своя оригінальність та неповторність. Так, наприклад, може використовуватися інкрустація каменями Swarovski, що надасть виробам елегантність та оригінальність.

Також застосовуються ще деякі технології, серед них: тамподрук, тиснення, шовкографія, лазерне гравіювання і багато інших, завдяки яким на футляр можна нанести логотип компанії, різні візерунки та написи. Вибір технології прямо залежить від матеріалу, з якого виконаний футляр.

Таким чином, можливо втілити будь-яке бажання клієнта й фантазію для створення унікального та неповторного футляра.

Повернутися назад


Читайте також:

Футляри