Виготовлення посвідчень

Металеві таблички \ Фасадні та офісні таблички \ Настільні таблички Накладки, шильди, номерки \ Бейджі та візитки з металу 


Металеві табличкиОфісні табличкиНастільна табличкаНакладки і шильди


Виготовлення посвідчень необхідно для великих підприємств та органів державної влади, які застосовують їх для ідентифікації особи, яка володіє цим документом. Великі організації, які впроваджують для безпеки своїх працівників або ж в інших цілях пропускні системи, можуть використовувати виготовлення посвідчень з логотипом організації для кожної людини.

Посвідчення - це документ, що засвідчує особу його власника, його статус або ж особливі права, які йому надаються.

Виготовлення посвідчень може виконуватися як самостійна послуга або як додаток до нагрудних знаків та орденів, нагород і медалей. Для виготовлення посвідчень використовується декілька видів обкладинок, а саме:

1) посвідчення з жорсткою обкладинкою - це один шар картону, обклеєний палітурним матеріалом,
2) посвідчення з жорсткою обкладинкою з об'ємом - це два шари картону, обклеєні палітурним матеріалом,
3) посвідчення з м'якою обкладинкою - з використанням картону з поролоном, обклеєні палітурним матеріалом.

В якості палітурного матеріалу для виготовлення посвідчень може бути використаний картон, шкіра або замінник шкіри (так званий баладек). Найбільш популярні кольори обкладинок, які використовуються у процесі створення посвідчень, - синій, червоний, зелений.

Стандартним розміром посвідчень є формати 95x65 мм і 71х105 мм (це залежить від матеріалу, з якого робиться палітурка документа), хоча вони можуть бути виготовлені і будь-якого іншого розміру. Також цей тип документа різниться в залежності від того, як відкривається (горизонтально або вертикально).

Вклейка до посвідчення друкується за допомогою технології офсетного або цифрового друку. Для вклейки може використовуватися звичайний папір або картон. Зазвичай, в готовому посвідченні присутні наступні основні пункти:

- реквізити компанії, яка видає посвідчення;
- прізвище, ім'я, по-батькові людини, якій видається посвідчення;
- відомості про права, які надаються власнику посвідчення;
- фотографія власника (за потребою).

При виготовленні посвідчення може використовуватися вклейка зі стандартним набором реквізитів, або ж вона може бути розробленою за індивідуальним замовленням, а іноді і з використанням зображення-емблеми організації. Крім цього, вклейка може роздруковуватися чорно-білого формату, а також з використанням різнокольорових фарб. Також вона може бути повністю заповнена, тобто передбачає акуратне заповнення на комп'ютері всіх необхідних граф шрифтом встановленого зразка; або ж на вклейці можуть залишати порожні графи для їх подальшого заповнення письмово.

Стандартним тисненням, яке роблять на скоринці, вважається зображення герба України та напису «Посвідчення».

Виготовлення посвідченняДля оперативного виготовлення посвідчень, використовуються заготовлені стандартні форми з гербом України і написом «Посвідчення», таким чином, залишається всього роздрукувати вклейку та приклеїти її. Тому для їх виготовлення не потрібно тривалих термінів.

У вартість виготовлення посвідчень входить стандартне тиснення на обкладинці. Якщо ж на її поверхні необхідно виконати індивідуальне тиснення, то в такому випадку виготовляється кліше, а його вартість буде входити в додаткову плату.

Вартість виготовлення кліше залежить від тиражу посвідчень, а саме від необхідної кількості відбитків. Кліше існує декількох видів - металеве, силіконове та фотополімерне, кожне з них призначене для виробництва певної кількості відбитків.

Що ж таке тиснення і для чого воно потрібне у виготовленні посвідчень? Тиснення - це технологічний процес, за допомогою якого безпосередньо і відбувається нанесення логотипу та написів на поверхню обкладинки посвідчення. При нанесенні використовуються такі види тиснення - блинтове, конгревне і тиснення фольгою. Кожен вид по-своєму оригінальний та відрізняється.

Виготовлення посвідчень за технологією блинтового тиснення використовуються в тому випадку, коли посвідченню потрібно надати вид офіційного документа. При даному виді тиснення зображення вдавлюється в матеріал, поглиблюючи його в місці відбитка.

При використанні конгревного тиснення (або як його ще називають - багаторівневого тиснення) зображення виходить рельєфним, і його елементи розташовані на різних площинах матеріалу.

Тиснення фольгою застосовується, коли посвідченню необхідно надати більш дорогий і презентабельний вигляд. Цей вид нанесення напису або логотипу може здійснюватися на вибір: або з блінтовим тисненням, або ж з конгревним. Виготовлення посвідчень за допомогою тиснення фольгою буде вельми оригінальним і неповторним, оскільки є можливість застосовувати фольгу багатьох відтінків.

Так, існує фольга золота, срібна, голографічна та ін.

Повернутися назад


Читайте також:

Виготовлення футлярів