Виготовлення гербів

Герби, плакетки, нагороди сувенірні / Значки литі / Монети та жетони


Герби, плакетки, нагороди сувенірні, плакетка - невеликий сувенір, герб або знак, із зображенням символіки організації.Значки литі належать до вищого рівня і мають вид ювелірного виробу.Монети та жетони виготовляються з кольорових металів за індивідуальними замовленнями.


Виготовлення гербів

Виготовлення гербів бере свій початок ще в середні століття в Європі. Перше виготовлення гербів було підготовлено для дуже урочистої дати - весілля короля Англії, герб був йому подарований його тестем. Таким чином, з'явилася традиція виготовлення гербів пологів.

Світанок виготовлення гербів пов'язаний з поширенням бойової техніки, такий герб вказував на відносини воїна до певного полку. Належність зображувалася на шоломах і щитах воїнів, а крім цього на мечах, а вже пізніше і на зброю. Поступово мода на виготовлення гербів перейшла в багато сфери нашого життя. Напевно, немає жодної країни, якої не розроблений свій власний герб. Також виготовлення гербів поширилося і на адміністративно-територіальні одиниці держав, і так це стало обов'язковим для областей, районів і міст.

Надалі виготовлення гербів стало поширюватися на такі організації як - клуби, університети, училища, військові підрозділи та інші. У наші дні великого поширення набуває виготовлення гербів корпоративних. Коли клієнт бачить, що компанія є власником власного герба, він розуміє, що на неї завжди можна покластися.

Існує певна класифікація у виготовлення гербів, так звана систематизація за належністю - рангах, зображень юридичного стану, стилям. У виготовлення гербів також є поділ за розмірами - малий, середній і великий герби. Вони відрізняються за кількістю елементів, з яких вони складаються.

У виготовлення гербів використовується дуже багато елементів, кожен з них несе свій певний сенс. Спробую перерахувати всі використовувані елементи у виготовлення гербів. І так, приступимо. Самим головним елементом є основа - платформа, на якій розташовуються всі елементи герба. Платформа може бути різних форм - це можуть бути гори, пагорби, поля, острови в море та інші нестандартні форми. Іншим не менш важливим елементом у виготовлення гербів є щитотримачі - це фігури людей і тварин, що стоять на задніх ногах.

Герб матиме ще більше значення, якщо у виготовлення гербів буде присутній девіз. Крім цього у виготовлення гербів використовуються різні щити, шоломи, крила, пір'я, роги, прапорці та прапор, стрічки, головні убори і корони, мантії та інші елементи.

Ми не шукаємо легкої роботи, наше підприємство з задоволенням візьметься за виготовлення гербів за найскладнішими макетів, оскільки ми розуміємо, що від величини і епатажності герба залежить успіх компаній. У виготовлення гербів використовується одночасно декілька технологій, оскільки потрібна передача як об'ємних, так і плоских елементів, різноманітних фігур і текстів. Ми завжди виконуємо з чіткістю всі деталі герба, крім виготовлення гербів на спеціальному обладнанні, додатково застосовується ручна обробка фахівцями.

Крім виготовлення гербів ми додатково пропонуємо їх розміщення на дерев'яну основу або ж у рамки, що надає виробу ще більшої величі й оригінальності.

Автор Р.О.

Повернутися назад


Читайте також:

Кубки