Виготовлення орденів

Нагрудні знаки, ордени на колодці / Нагрудні знаки, ордена / Нагороди, гравірування


Нагрудні знаки, ордени на колодці виготовляються по індивідуальному замовленню.Нагрудні знаки, нагороди, ордени виготовляються за індивідуальним замовленням.Нагороди, гравірування - цей метод є альтернативним, коли до нагородження залишилося мало часу.


Орден - в даний час в більшості країн відзнаку, почесна нагорода за особливі заслуги. Виробництво орденів традиційно (в даний час в деяких монархіях), під терміном розуміли почесну привілейовану корпорацію, членство в якій скаржилося монархом як державна нагорода.

Найбільш престижним при виготовленні орденів є ордена, що володіють високим ступенем художнього оформлення. Ними нагороджуються особи, що досягли великих здобутків у різних сферах діяльності. Цінність таких знаків полягає в тому, що вони підкреслюють статус власника і є наочним символом визнання його заслуг і досягнень. Вручення орденів - невід'ємний елемент урочистих подій, свят та ювілеїв.

Виготовлення орденівОсновна відмінність орденів полягає в історії походження, в їх призначенні і способи мотивації громадян, а також якість виготовлення орденів. Дизайн ордена так само безпосередньо залежить від вищевказаних імперативів. Всі елементи ордена можуть відрізнятися від ступеня до ступеня, від ордена до ордена за розмірами і дизайном. Єдине загальним для всіх орденів є те, що він надає своєму власникові певні привілеї і повагу співгромадян.

Виробництво орденів в основному відбувається в кілька етапів. Так як орден може складатися з декількох компонентів. Виготовлення таких нагород може бути з використанням таких технологій як штампування, хімічне гравіювання, лиття. Важлива деталь, коли відбувається виготовлення орденів - колодка, вона робиться теж з металу.Виготовлення орденів

Ордена це нагороди вищого рівня та виготовлення орденів це не просте заняття, тут потрібно враховувати безліч чинників. Якість виготовлення орденів багато в чому залежить від застосовуваних у виробництві матеріалів. Щоб орден вийшов гідним, над його дизайном спочатку повинні попрацювати фахівці художники, і вони повинні підготувати правильний з технологічної точки зору макет, щоб виготовлення орденів було якісне і не було грубих помилок при складанні. Важливим моментом у виготовлення орденів є те, щоб макет можна було втілити в реальне виріб, і воно при його 100 відсотковому виготовленні було якісним. Також на якість при виготовлення орденів впливає замовник, і він повинен розуміти, що правильно зроблений орден коштує не мало. Саме виготовлення орденів вже має на увазі те, що виріб складається з двох і більше деталей, а ці деталі повинні мати обсяг. Якість збірки, коли відбувається виробництво орденів має бути на вищому рівні і місця стиків деталей не повинні проглядатися. Виготовлення займає достатньо часу, і друге, що потрібно зробити після технологічно правильного дизайну, зробити модель ордена, і доопрацювати її в ручну, якщо це необхідно.

Далі виготовлення орденів відбувається таким методом, готові моделі відправляються в цех, де за їх допомогою робиться матриця. Матриця це копія моделі. Далі матриця встановлюється на багатотонний прес, і наступний процес виготовлення орденів це чеканка в металі, зазвичай береться мідь або її сплави. Деталі для виробництва орденів за допомогою лиття проходять такий же підготовчий процес, єдине, що з моделі робляться воскові форми, які надалі заливаються. Далі, коли деталі викарбувані і відлиті, процес виготовлення орденів проходить стадію обробки та підгонки деталей. Деталі після обробки покриваються гальванічним золотом, сріблом або нікелем, після чого вони переходять на фарбування. Для виготовлення орденів дуже важлива якість емалей і фарбування. Процес виготовлення орденів має на увазі під собою використання гарячих кольорових емалей, вони ж можуть бути і напівпрозорими. Деякі деталі, коли відбувається виготовлення орденів, можуть покриватися полімером, щоб додати об'єм деталі, а також підкреслити якість фарбування.

Наступний процес виготовлення орденів це інкрустація каменями (за бажанням замовника). На завершення у виробництві орденів відбувається процес збирання, і він вимагає майстерності. Коли виготовлення орденів завершено, вони можуть поміщатися в спеціально підібрані футляри.

Повернутися назад


Читайте також:

Виготовлення гербів