Виготовлення фасадної вивіски

Металеві таблички \ Фасадні та офісні таблички \ Настільні таблички Накладки, шильди, номерки \ Бейджі та візитки з металу 


Металеві табличкиОфісні табличкиНастільна табличкаНакладки і шильди


Вивіски ми зустрічаємо повсякденно і повсюдно. У наш час просто неможливо собі уявити існування компанії без вивіски, оскільки вивіска є її обличчям та рекламою.

Вивіска - це конструкція, виконана в об'ємній або плоскій формі, розташована, як правило, на фасаді будівлі, поряд із входом, і несе в собі інформацію про організацію, яка розташована всередині будівлі. Виготовлення вивіски належить до іміджевої продукції і є візитною карткою кожної організації.

Виготовлення вивіскиЗробимо невеликий екскурс в історію виготовлення вивіски

Вивіска є найпершим видом зовнішньої реклами. Виробництво вивісок вперше було розпочато за часів Стародавньої Греції та Стародавнього Риму. Воно стало активно поширюватися серед торговців, власників, що існували в той час, питних закладів, майстерень і закладів. У той час вивіски використовувалися виключно для залучення клієнтів.

Спочатку на цьому атрибуті зображувалися тематичні картинки, пов'язані з роботою певного закладу, наприклад, для булочної лавки було прийнято робити зображенням з млином і т.п. Після, стали наносити на них тексти з назвою закладу, а з розвитком реклами на виготовлену вивіску стали розміщувати рекламні слогани.

Перша вивіска була зроблена з обпаленої глини, а пізніше з мармуру. З каменю вона виготовлялася за допомогою висікання тексту та зображення, а з обпаленої глини - спочатку створювалася заготівля, а потім здійснювався її випал.

За часів Середньовіччя при створенні вивісок перестали застосовувати текст, оскільки більша частина населення була не грамотною. Текст був замінений на тематичні асоціатівні зображення відомі для всіх. Так, на молочній лавці на ній зображалася коза, у слюсаря зображувався ключ і т.д. У ці часи вивіски стали робити з металу, вони кріпилися до фасаду будівлі за допомогою кронштейна.

У Європі виготовлення даного виду інформативних табличок досягло рівня схожого з витвором мистецтва, а саме на них наносили написи і малюнки з допомогою масляних фарб. Багато людей приходили до закладів з такими вивісками, щоб насолодитися приголомшливим видовищем.

Фасадна вивіскаНезабаром вивіски обладнали спеціальним обладнанням для підсвічування, поміщаючи в них лампочки, а пізніше - неонові лампи. Таким чином, з'явилися так звані лайтбокси.

Виготовлення вивіски в наші дні

На сьогоднішній день виробництво вивісок досягло своєї досконалості. Вони можуть бути створені з безлічі матеріалів - дерева, скла, пластику, банерної тканини, металу, цей список можна продовжити до нескінченності. Крім цього, вивіска може робитися з підсвічуванням і без, також можуть бути різновиди, які обертаються і динамічні інформаційним таблички.

Ці рекламні покажчики можна поділити на два види - фасадні та інтер'єрні, кожна несе свою важливу роль.

Виготовлення фасадної вивіски є одним з атрибутів організації, оскільки фасадна вивіска знаходиться у всіх на виду і привертає увагу потенційних клієнтів та відвідувачів.

Інтер'єрні вивіски використовують частіше завдяки тому, що вони розміщуються на дверях або біля входу в компанії, інформуючи про присутність офісу та назву компанії. Інтер'єрна вивіска несе як інформативну, так і рекламну роль.Металева вивіска

Виготовлення вивіски з металу

Серед безлічі пропозицій серед вивісок користується великим попитом виготовлення металевих вивісок. Вивіски з металу виглядають дуже презентабельно, красиво, крім того, цей різновид вивісок найбільш стійкий до механічних пошкоджень і не зіпсується від впливу несприятливих погодних умов (дощ, сніг, мороз та інше). Така вивіска здатна додатково підкреслювати статус компанії.

Напевно, неможливо уявити собі функціонування магазину чи супермаркету без інформаційної вивіски, на якій вказується назва, адреса та графік роботи закладу.

Красива вивіска на дверях вашого офісу дозволить спростити пошук розташування офісу компанії вашими клієнтами, які вперше до вас звертаються. Якщо компанія займає великий офіс, в якому багато кабінетів, то зручним буде розмістити офісні вивіски з текстом «Директор», «Головний бухгалтер» та іншими назвами структурних підрозділів компанії для зручного пошуку необхідного співробітника відвідувачами вашого офісу.

Фасадна вивіска може мати різні кріплення, наприклад, на шурупи або ж з кронштейном.

Виготовлення інтер'єрної вивіски призначено для оформлення інтер'єрів торгових залів магазинів та офісів, в ній в якості кріплення може використовуватися двосторонній скотч або кріплення на шурупи.

На вивіски можуть бути накладені різні види нанесення тексту та зображення, наприклад, вони можуть перебувати на одному рівні з металом, бути увігнутими або опуклими в метал. Крім цього, можливе одночасне поєднання кількох елементів нанесення.

Вивіска може бути виконана як в стриманому стилі з використанням лише покриття гальванічним золотом, сріблом або нікелем (на вибір); так само її можна урізноманітнити і виконати з використанням різнокольорових емалей і лаків. Для надання додаткової солідності та оригінальності вивіску можна розмістити в рамку, а за бажанням замовника ще й під скло.

Повернутися назад


Читайте також:

Виготовлення вивісок