Виготовлення сувенірної продукції

 Корпоративна атрибутика \ Затиски краваток \ Брелоки \ Значки 


АтрибутикаЗатиски для краватокБрелки та брелокиЗначки


Історія виготовлення сувенірної продукції йде в стародавні часи. Тоді дари підносилися дамі серця її шанувальником. Пізніше у стародавніх римлян з'явилася традиція дарування подарунків на Новий Рік, спочатку тільки васалам своєму королю, однак ця традиція так сподобалася громадянам, що вони стали дарувати подарунки одне одному по самих різних приводів.

Виготовлення сувенірної продукціїПодарунки, сувеніри стали настільки популярними, що виготовлення сувенірної продукції сьогодні досить затребуване. Адже зараз сувеніри та подарунки підносять партнерам, щоб показати свою повагу, і те, наскільки Ви їх цінуєте. Дарують співробітникам, що б відзначити та висловити подяку за хороше виконання роботи. Виготовлення сувенірної продукції виробляється і тоді, коли є необхідність презентувати сувенір своїм клієнтам, щоб зміцнити подальшу співпрацю.

Під час проведення різних рекламних акцій, політичних заходів роздають сувенірну продукцію з символікою події, до якого приурочено випуск продукції.

Виготовлення сувенірної продукції, а саме корпоративних сувенірів - одна із складових частин вдалій рекламній акції, адже невеликий сувенір формує позитивний образ компанії та сприяє її популяризації.

Значення слова "сувеніри" у перекладі з французької означає подарунки на пам'ять. Як сувеніри можуть підноситься різні предмети, хоча спочатку сувенірами називали вироби художніх промислів майстрів.

Всі сувеніри можна умовно поділити на дві групи:

1. Сувеніри, які нагадують про подорожі або заходах - країнах, містах, історичних центрах, виставках, прем'єрах. Відповідно, виготовлення сувенірної продукції несе в собі колорит місця, в якому вони були зроблені і придбані. Це може бути навіть емблема міста, зображення пам'ятного місця, об'єкт культури. Вони зазвичай продаються в спеціальних магазинчиках, а створення цих виробів здійснюється поза великих майстерень. Деякі види «сувенірів» є забороненими на вивезення з країни. Індустрія сувенірного бізнесу є одним з елементів туристичного бізнесу і розважальної сфери. Виробництво сувенірної продукції дійсно затребувану і завжди буде актуально.

2. Виготовлення сувенірної продукції приурочено спеціально до святкування знаменних дат - найважливіші свята, які відзначає вся країна, також дні народження, ювілеї близьких і рідних Вам людей, компаній.

Металевий брелокЄ також підвид сувенірної продукції, як ділові подарунки. Саме вони є незамінним інструментом всіх світових бізнес-комунікацій. Вручення такого презенту створює позитивний імідж фірми і її брендів перед клієнтами та партнерами. Створення корпоративної продукції підтримує діловий стиль, працює на збільшення продажів і зростання статистик. Бізнес сувеніри підносяться співробітникам компанії від керівництва на честь ювілейних подій або приурочені до святкових дат.

Одним з поширених видів сувенірної продукції є спосіб перенесення зображення на спеціально підготовлені металеві пластини - Гравертон. Створення продукції за допомогою даної технології передбачає друк на спеціальному папері макета, основним же компонентом є спеціальний тонер, призначений для лазерних принтерів. Замінити картридж з тонером Гравертон дуже легко, тому принтер можна використовувати як універсальний. Після цього використовується термотрансферний прес для перенесення роздрукованого на спеціальному папері зображення на металеві пластини. Металеві пластини, які призначені для нанесення Гравертон мають універсальної поверхнею, що сприяє впаювання фарб на аркуші паперу у верхній шар пластини і переносу будь-якої графічної або текстової інформації. При цьому ніяку захисну плівку наносити на поверхню не треба - зображення стійке. Картинки або дипломи Гравертон дуже популярні.

Технологія Гравертон та продукція, яка робиться за допомогою даної технології:

• офісні таблички, дверні таблички, фасадні металеві таблички;
• номерки, жетони, настільні таблички;
• дипломи та сертифікати якості, ідентифікатори;
• фамільні і фірмові герби, пам'ятні сувеніри;
• шильди на обладнання, металеві інформаційні таблички;
• візитівки та фото на металі.

  Виробництво продукції за допомогою хімічного гравірування

Ця технологія вважається однією з найпопулярніших у виробництві сувенірної продукції. Її плюси: швидке виготовлення і прийнятна ціна при тиражах, при відмінній якості і презентабельному вигляді. Виріб має два рівні, на нього з високою точністю передаються лінії і тексти ескізу. До того ж мінімальна товщина ліній може досягати 0,15 мм.

Коли відбувається процес створення сувенірної продукції технологією травлення, на метал фотографічним способом переноситься зображення. Далі в заготовку на металі (різні марки латуні) витравлюється спеціальними розчинами поглиблення, яке в точності відповідає малюнку. На наступному етапі з готових пластин на пресі обсікають вироби потрібної форми.

Виготовлення сувенірів за допомогою хімічного гравірування:
• запонки та затискачі для краваток;
• кулони та муляжі банківських злитків - і це також сувенірна продукція створена за допомогою хімічного гравірування;

 Виготовлення сувенірів за допомогою технології лиття

Технологія лиття дозволяє виробляти навіть ювелірні вироби, адже цей спосіб - це найвища складність з відмінною обробкою деталей. Варто відзначити, що виготовлення готової сувенірної продукції за допомогою лиття займає багато часу, і вважається одним з дорогих процесів, особливо при великих тиражах. Що стосується самої технології лиття - то в першу чергу вирізається сама модель виробу, потім під неї виробляються форми для лиття. У цю прес-форму заливається метал, який остигає і після дістаються практично готові вироби. За допомогою ручної доопрацювання поправляються маленькі неточності.
Можна використовувати відразу декілька технологій виготовлення сувенірної продукції одночасно.

Технологія виробництва продукції за допомогою лиття та види виробів:
• литі значки, брелоки - виробництво сувенірів;
• запонки, кулони, ексклюзивні гудзики;
• сертифікати та дипломи - це також сувенірна продукція;

Сувенір - це оригінальність і функціональність. Воно не тільки приємний маленький презент, а й прекрасний засіб нагадати про себе. Сувенір - це в першу чергу подарунок, а їх, як відомо, люблять отримувати все. Виготовлення сувенірної продукції має широкий асортимент, а подарунок - це завжди позитивні емоції, які Ви відправляєте людині, і яка повертається до Вас.

І що немало важливо сувеніри – це в свою чергу рекламна площа, яка приносить високий прибуток, тому дарувати сувеніри це не тільки приємно, але і вигідно. Оригінальні сувеніри допоможуть назавжди закріпити враження про Вашу компанію і стануть бажаним подарунком. Сувенір - це втілення фантазії в реальності. Для Вас виготовлення сувенірної продукції.

Автор Б.А.

Повернутися назад


Читайте також:

Виготовлення бейджів