Виготовлення ювелірних виробів

 Корпоративна атрибутика \ Затиски краваток \ Брелоки \ Значки 


АтрибутикаЗатиски для краватокБрелки та брелокиЗначки


Виготовлення ювелірних виробів бере свій початок ще з епохи Палеоліту. Тоді почали виробляти ювелірні прикраси, посуд та інші предмети побуту з дорогоцінних металів. Застосовувалися такі дорогоцінні метали як золото, срібло, платина або паладій. Але найбільш цінною вважалася прикраса з металу. Створені ювелірні вироби прикрашали різьбленням, інкрустували напівкоштовними й коштовними каменями.

Спочатку, виробництво таких виробів відбувалося за методикою холодної обробки металу, такої як кування. Пізніше стали застосовувати технологію виплавки металу - метал плавили на вогні і потім заливали в спеціальні форми.

Затиски краватокСекрет виготовлення виробів віддавався від батька-ювеліра до сина, і така продукція завжди відрізнялася оригінальністю та неповторністю. Майстри-ювеліри стали змагатися у своїй майстерності і таким чином на світ стали з'являтися шедеври світового мистецтва.

Раніше вироблений ювелірний виріб ніс в собі різну символіку, наприклад для проведення ритуалів та магічних обрядів. Люди вірили, що вони могли зцілити душу людини і зміцнювати здоров'я.

У наш час ювелірні вироби виготовляються партіями по одному дизайну, що не завжди може задовольнити потребу покупця. В цьому випадку, бажаючи піднести незабутній подарунок, можна замовлення виготовлення вироби з дорогоцінних металів і каменів за індивідуальними ескізами. Такий подарунок буде унікальний у своєму роді, а його власник буде виділятися ексклюзивним аксесуаром серед інших.

Виріб створено майстрами за індивідуальним замовленням в одиничному екземплярі набагато більше цінується, його можна передавати з покоління в покоління, як сімейну реліквію.

Крім того, виготовлення ювелірних виробів здійснювалося, щоб додатково підкреслити статус людини в суспільстві і достаток його власника.

У наш час ювелірні вироби - це, перш за все, гарний знак уваги або подарунок, який із задоволенням носять щодня. Навіть, якщо людина не є цінителем ювелірних прикрас, то одягнений на неї, при Хрещенні, хрестик - стає першим, але одним з найважливіших прикрас в житті людини.

Автор Л.Н.

Повернутися назад


Читайте також:

Виготовлення корпоративних прикрас