Медалі, виготовлення медалей

Медалі на колодці карбування і литво / Медалі на колодці, гравірування / Медалі сувенірні / Медалі на стрічці та спортивні / Монети та жетони


Медалі виготовляються в основному з металу латунь або мідь, покриття гальванічне золото, срібло, нікель та бронза. Виготовлення медалей на замовлення можливе декількома технологіями. Одна з недорогих технологій – це хімічне гравірування, щоб медалі мали об'єм, застосовують технологію штампування, а також виготовляють медалі за допомогою технології литва. Продовження тексту…

Для того, щоб краще зрозуміти відмінність медалей, ми можемо розглянути детальніше декілька способів їх виготовлення.

Самі недорогі медалі і масові не виготовляються на замовлення, вони вже мають стандартну форму і у них, зазвичай, є посадочне місце для жетона. Цю категорію медалей зазвичай називають – спортивні медалі чи медалі на стрічці. Їх використовують, як для нагородження при різних спортивних змаганнях, так і в учбових закладах. В посадочне місце вставляється спеціальний жетон або пластинка з потрібним логотипом. Виготовлення жетонів для цієї категорії медалей  відбувається двома бюджетними технологіями, а саме - ГРАВЕРТОН та полімерна заливка поліграфії.

Виготовлення медалей - це досить трудомісткий процес, на здійснення якого потрібен певний час, що вчитується в терміни виконання замовлення. Виходячи з вищесказаного, намагайтеся здійснювати замовлення на виготовлення медалей заздалегідь, щоб наші технологи встигли його виготовити точно в строк.

Купити медалі сувенірні, спортивні, на стрічці або в футлярі - можливо в компанії ВТС. Ми виготовимо тиражний замовлення за короткі терміни з високоякісних матеріалів, підібравши для вас найбільш прийнятний варіант.

В категоріях Ви можете розглянути інші види медалей, які виготовляються під індивідуальні замовлення.


Статті про медалі

Медалі