Нагородний конструктор

Вибір форми майбутньої нагороди

НАГОРОДНИЙ КОНСТРУКТОР

Крок 1. Вибір форми майбутньої нагороди
Вибір форми майбутньої нагороди
Крок 2. Покриття. Золото, нікель (під срібло), червоне золото (під бронзу)

Покриття

Крок 3. Вибір емалей. Емалі до нагрудних знаків бувають прозорі та глухі. Глухі емалі мають однорідний колір незалежно від форми та структури поверхні на яку наносяться.Такі емалі можуть бути будь-якого кольору та визначаються за PANTONE. Прозорі емалі не мають постійного кольору і насиченості, ак як ці параметри залежать від основи на яку їх нанесено. Хоча вони маютьменше доступних кольорів, та все ж дають більш цікавий ефект.

Вибір емалей

Крок 4. Вибір колодки (кріплення 2 метелика)

Вибір колодки

Крок 5. Вибір технології виготовлення вставки. Вставки виготовлені за технологією - хімічне гравіювання, із латуні, та покриті гальванічним металом (золотом, нікелем або червоним золотом) із використанням кольорових емалей є найбільш популярним та цікавим варіантом зображення інформаційної частини нагороди та надають їй більш презентабельний вигляд. Але в силу технічних можливостей даної технології, кількістьінформації та кольорів (емалей) є обмеженою.
Вибір технології виготовлення вставки
Крок 6. Додаткові аксусуари. За Вашим бажанням кожен виріб може бути укомплектований посвідченням та оксамитовим футляром.
Додаткові аксусуари