Військові нагороди для бійців АТО

Військові нагороди для бійців АТО

Багато крові пролив український народ на шляху до своєї такої бажаної незалежності. Українці ще не встигли оговтатися від тягот минулих воєн і лихоліть, які вони принесли за собою, як на нашу ще молоду, але вже самостійну країну обрушилися нові біди з боку її, так званих «побратимів». Цей підлий і несподіваний удар вніс розбрат в українському суспільстві, яке і раніше мало внутрішній конфлікти, а зараз і зовсім розкололося на два протилежних табори. Інформаційна війна, яка активно ведеться з обох сторін за допомогою засобів масової інформації, створює перевантаженість і не дозволяє всім об'єктивно судити про сформовану ситуацію в Україні.

На сході країни відбуваються постійні бойові сутички, які вже давно переросли в справжнісіньку безглузду і нещадну війну. В ній загинуло багатьох наших славних співгромадян і продовжуємо нести втрати.

Медаль Медаль Хрест
Медаль "Захисник рідної землі" Медаль "Учасник АТО" Хрест "Учасник АТО"

Хоробрі воїни, що вижили у кривавих сутичках, гідні звання героїв і для них виготовляють кращі військові нагороди. В першу чергу це литі бойові медалі, які виготовляються з особливою ретельністю і старанністю, адже ці нагрудні знаки і нагороди будуть вручатися людям, які ціною неймовірних зусиль стоять на сторожі нашого миру і спокою. Купити медалі та бойові нагороди для наших героїв на сьогоднішній день може будь-хто, в знак своєї особливої подяки за їх нелегку і небезпечну діяльність. Такі медалі та нагороди стануть приємним знаком уваги для наших сміливих добровольців.

На ґрунті біди, що нас спіткала, народ об'єднався навколо однієї ідеї і згуртувався, як ніколи раніше. Хоробрі українці добровільно йдуть на фронт, грудьми стаючи на захист рідної землі та її жителів. А їхні співгромадяни в міру своїх можливостей беруть участь в підтримці української армії: забезпечують їх продуктами харчування, одягом, лікарськими препаратами і всім необхідним, що критично важливо для військових АТО.

Medal

Medal Award
Нагрудний знак "Народний Герой України"           Медаль "Волонтер України"             Значки "Волонтер України"

Медаль за заслуги - це лише форма подяки українського населення військовим за їх діяння і подвиги в зоні АТО 2014. І нехай вона непорівнянна з тими труднощами, які вони переносять, проте, така нагорода герою несе в собі таку важливу духовну і моральну підтримку для наших солдат.

Нагороди купити можна в будь-якій точці України, здебільшого, завдяки комунікаціям, які дозволяють доставляти продукцію в будь-який населений пункт країни. Виробнича компанія ВТС Сувенір приєднується до загальної вдячності і в зв'язку з цим наш колектив розробив і виготовив особливі військові нагороди, які приурочені виключно до дій АТО 2014. Серед нагород, які заслуговують військові АТО, ми маємо нагрудні відзнаки у вигляді бойових медалей, орденів і хрестів. Це, в першу чергу медаль «За оборону рідної країни», а також хрест «Герою-захиснику» і зірка «Герою-захиснику». Усі військові нагороди йдуть в комплекті з презентабельним футляром та посвідченням, завдяки чому ці знаки і нагороди виглядають ще більш почесно.

Посвідчення до нагороди Футляри для нагород
Посвідчення до нагороди Футляри для нагород

Окрім медалей та нагород в нашому асортименті присутні й значки з українською символікою на тему АТО 2014, вони ідеально підійдуть для людей, які активно виступають на підтримку військових АТО і пишаються своєю приналежністю до славної української нації.

У виробництві військових нагород ми використовуємо найсучасніше обладнання і технології, завдяки чому можливо виготовити нагороди для наших військових АТО в знак підтримки та подяки за найбільш оптимальними цінами. Тому, якщо Ви все ще сумніваєтеся, де купити медалі, то варто звернутися до наших менеджерів за вказаними на сайті компанії телефонними номерами, вони з задоволенням дадуть відповіді на всі питання і оформлять Ваше замовлення.