Муляжі банківських злитків, виготовлення злитків

Для всіх банків без виключення та інших фінансових установ обов'язковою є наявність муляжів банківських злитків, які повинні знаходитися на очах у клієнтів, що є своєрідним символом достатку та стабільності. Продовження тексту…

Незмінне виготовлення муляжів банківських злитків відбувається з дотриманням стриманого та строгого виду виробів, без використання будь-яких кольорів, підкреслюється лише благородний колір дорогоцінних металів. Виготовлення муляжів банківських злитків відбувається з використанням кращих матеріалів та технологій, тому вироби складно відрізнити від справжніх банківських злитків. Муляжі банківських злитків покриваються гальванічним золотом або сріблом. Кінцевий виріб ми отримуємо відмінної якості, оскільки муляжі банківських злитків проходять через ручне доопрацювання, після чого вони поліруються і набувають глянцевого блиску. Виготовлення злитків, залежно від побажань замовника, можливо здійснювати в різній ваговій категорії. Зустрічаються муляжі банківських злитків різні, від зовсім крихітних – вагою від 1 грама, до досить великих і габаритних - вагою аж до 1 кілограма.

В наші дні набуло поширення виготовлення сувенірних злитків, які фактично є аналогами муляжів банківських злитків за невеликою відмінністю. Головною відмінністю є те, що на такі сувенірні зливки можуть передаватися будь-які зображення та логотипи, також доповнювати їх різноколірними елементами. Виготовлення сувенірних злитків може стати відмінним презентом для корпоративних клієнтів.

Муляжі банківських злитків, а також сувенірні зливки можуть поміщатися в спеціальні рамки на оксамитову основу, як правило, перевага віддається оксамиту благородних кольорів – синьому або ж червоному.


Статті про сувенірну продукцію

Статті про сувенірну продукцію