Монети та жетони

Медалі на колодці карбування і литво / Медалі на колодці, гравірування / Медалі сувенірні / Медалі на стрічці та спортивні / Монети та жетони


Виготовлення жетонів та монет, це в першу чергу професійне устаткування. Адже монети або жетони зазвичай чеканять великими тиражами, а при невеликих тиражах застосовують технологію хімічного травлення (фотогравірування). Продовження тексту…

З кожним днем на сувенірні монети або ж корпоративні монети та жетони попит зростає, їх особистість у тім, що вони мають різне застосування. Їх зазвичай використовують у всіляких рекламних компаніях, акціях, а також в якості сувенірів та подарунків для співробітників. Монети та жетони чудово підійдуть для таких цілей, тому що на них можна нанести логотипи Вашої компанії і роздавати або ж нагороджувати у відповідних випадках. Вони будуть служити відмінною рекламою Вашої компанії.

Жетони також використовуються на ключах, в магазинах, ресторанах, театрах, фітнес клубах та інших місцях, де збирається багато людей. Це дозволяє упорядкувати відвідувачів і не вносити безлад у роботу персоналу.

Жетони можуть бути виконані під срібло або під золото по індивідуальному макету. Жетони використовуються повсюдно в багатьох закладах, що робить їх надзвичайно популярними і тому вкрай корисними для розміщення на них фірмових логотипів. Наприклад, жетони в кінотеатр можуть вміщати значок рекламованої компанії. Таким чином, люди будуть поінформовані про діяльність організації.