Сувенірна продукція, виготовлення на замовлення

МАГАЗИН / ПРОГРАМИ / ТЕМАТИЧНІ ПРОПОЗИЦІЇ


Сувенірна продукція - це універсальний подарунок, який сподобається кожному, кому його презентують. Сувеніри привозять з поїздок рідним і друзям, такі подарунки також можуть дарувати партнерам по бізнесу або ж клієнтам компанії. Продовження тексту…

Залежно від призначення, можна вибрати різні тематичні сувеніри, які підійдуть для певної події. Відмінним сувеніром, який підійде і близьким, і співробітникам, може стати підвіска на телефон, брелок або значок. Брелок з логотипом компанії можна презентувати діловим партнерам, адже він не тільки корисна річ, але і стильний аксесуар з невеликою рекламою.

Литі сувеніри відносять до більш дорогих виробів, адже їх виготовляють по макету будь-якої складності, а це можливість створювати ексклюзивні вироби, які запам'ятаються людям, яким ви їх презентуєте. Наприклад, жінкам можна подарувати незвичайний кулон, який можна буде одягнути і під діловий стиль, і під одяг стилю casual. Сувеніри з камінням СSwarovski - незвичайний подарунок, який здивує людини, кому він призначений.

Універсальним сувеніром можна вважати вироби з національною символікою. Такі подарунки залишають найбільш сприятливе враження в іноземних партнерів або родичів, які живуть в інших країнах.

Сувеніри під замовлення - універсальний спосіб зробити корисний і красивий подарунок!