Стандартні основи нагород і медалей

У цьому розділі можна переглянути зразки стандартної сувенірної продукції під нанесення. Тепер здійснити замовлення на такий вид виробів як ордени, медалі та знаки можна вже за наявними заготівлями. Таким чином, маючи стандартну форму (основу), замовляєте тільки виготовлення вкладиша на посадкове місце. Продовження тексту...

У чому суть продукції під нанесення та її зручність? По-перше, вам вже надані вироби стандартних форм і розмірів, штамп яких вже є на виробництві. Тому, виготовлення стандартної сувенірної продукції під нанесення на порядок дешевше, ніж індивідуальне замовлення. По-друге, виготовлення стандартної продукції здійснюється дуже швидко, адже заготовки вже є у нас на складі, і ви замовляєте тільки виробництво вкладишів.

Представлена ​​продукція в кінцевому результаті може бути двох видів: орденами або нагрудними знаками на колодці. Як це визначається? Ордена виготовляються з двома видами кріплення на зворотному боці, а нагрудні знаки на колодці мають кріплення зверху і саму колодку, яку також можливо підібрати під нагороду індивідуально. Таким чином, можна здійснити замовлення стандартної продукції, але зі зміною колірної гами, замовленням індивідуальної вкладки і вибором колодки (її форми, кольору і розміру).

Якщо хочете замовити щось оригінальне і нестандартне, ми також будемо раді допомогти Вам в реалізації бажань і виготовим індивідуальне замовлення, будь-якої складності.