Статуетки

Тріумф СпортТріумф Спорт - наш надійний партнер.

Продаж спортивної атрибутики від кращих виробників Європи і Азії.

Продукція із складу в Києві, відмінні ціни, хороший асортимент. Продукція - кубки, статуетки, медалі, жетони до медалей, стрічки до медалей, скляні кубки, скляні призи, кришталеві призи, дипломи, сертифікати, грамоти, витратні матеріали для сублімації, заготівля значка.

Стаття про статуетки...

 Статуетки


Пластикові статуеткиПластикові статуеткиПластикові статуеткиПластикові статуетки

Пластикові статуеткиПластикові статуеткиПластикові статуеткиПластикові статуетки

Статуетки утримувачіСтатуетки утримувачіСтатуетки утримувачіСтатуетки утримувачі

Металеві статуеткиМеталеві статуеткиМеталеві статуеткиМеталеві статуетки

Металеві статуеткиМеталеві статуеткиМеталеві статуеткиМеталеві статуетки


А також кубки:

КубкиКубкиКубкиКубки

КубкиКубкиКубкиКубки


Та медалі:

МедаліМедаліМедаліМедаліМедалі

МедаліМедаліМедаліМедаліМедалі


 Читайте також:

Медалі спортивні

Статуетки є одним з найбільш цікавих і гарних нагород, оскільки втілюють у собі витонченість форми, ліній вигинів і виразність художньої обробки. Статуетки - це безмовний оберіг, хранитель і окраса нашого дому. Зараз статуетки можна побачити у всіх, але так було не завжди. Давайте подивимося, звідки і як до нас прийшли символи перемоги статуетки.

Статуетки з'явилися ще за часів первісної людини, наприклад, Венера Вілендорфська була виготовлена більше двох десятків тисяч років до нашої ери. Статуетки жінок уособлювали родючість і виготовлялися з яскраво вираженими стегнами і грудьми, підкреслюючи факт продовження роду. Також в ті часи виникли статуетки тотемних тварин, які мали захисні функції. Вибір тварини, яка ставало прототипом статуетки, залежав від країни проживання людей. Так, у американських індіанців це найчастіше були вовки, орли, койоти, в жителів стародавньої Британії користувалися популярністю статуетки зайців, ведмедів, лисиць. Статуетки древніх цивілізацій зображували різні божества і застосовувалися в культових цілях. Вважалося, що в ці статуетки вселялися душі звірів і богів. Тому вони передавалися з покоління в покоління, і розбити такі статуетки було поганим знаком.

Зупинимося детальніше на розвитку статуетки у індійців. Статуетки тварин індіанські племена називали тотемами, їх найчастіше робили з дерева або інших підручних матеріалів. Такі статуетки були не тільки захисним атрибутом, але й символом роду. Так, у кожної родини був свій особистий тотем, який впливав на життя всіх членів роду. Відповідно, все плем'я мало свої статуетки певної тварини, які допомагали їм у полюванні та інших ризикованих заходах. З самого народження індіанці знали, що все, що їх оточує - живе і за допомогою статуетки вони спілкувалися з навколишнім світом, тваринами, рослинами. Крім тотема роду, у них також були індивідуальні статуетки тотеми. З цим пов'язана ціла історія. Коли наставав час дізнатися свою тварину, індієць з самого ранку йшов у ліс і сидів під яким-небудь деревом поки не з'явитися будь-який звір. Він і ставав його тотемом. Зберігачем статуетки і, отже, головним у племені був шаман. Він займався лікуванням, рішенням конфліктів, направляв молоде покоління по життю. Але самої незвичайної особливістю шамана було, звичайно, вміння приймати вигляд тварин за допомогою спеціальної статуетки та інших умінь.

У наш час існує цілий зодіак індіанських тотемів, так що кожен, залежно від дати народження, може вибрати собі підходящі статуетки. Такі статуетки будуть не просто красивим прикрасою Вашого будинку, але і кращим помічників у важких ситуаціях. Так як за древнім повір'ям статуетки мають магічну силу, яка служить своєму господареві. Головне, це не сприймати статуетки як звичайні побутові предмети, а усвідомлювати їх велич і звертатися до них відповідно. Тоді вони послужать Вам хорошу службу.

Якщо говорити про статуетки європейських країн, то слід зазначити, що особливою популярністю користуються порцелянові фігурки. Їх почали робити тільки три століття тому для прикраси інтер'єру. Такі статуетки відтворювали сцени полювання, різні пейзажі, будиночки, тварин і дерева. У той час порцелянові статуетки використовувалися як чудові прикраси для столу, які винайшли не тільки для задоволення погляду, але і для передачі послань політичного характеру, наприклад, щоб, між іншим, продемонструвати багатство, успіх і велич господаря. Так і почалася традиція ставити на стіл порцелянові статуетки, запозичена з часом впливовими будинками.

Дуже скоро порцелянові статуетки на столі в якості прикраси стали звичайною справою. Особливо статуетки були затребувані для прикраси обіднього столу. Так, наприклад, десертний сервіз, подарунок одного відомого правителя, налічував більш ніж сто фарфоровиx статуеток, у числі яких були фігурки тварин, пастухи, будинки, амазонки, іспанці, музиканти, і т.д. Кількість подібних предметів безпосередньо залежало від мети офіційного заходу і від важливості гостя. Стандартний набір часто включав в себе статуетки зі сценами з придворного життя, фігурки купців, солдатів, арлекінів, блазнів, людей у народних костюмах, цікаві скульптури і богів міфології.

Незабаром ці порцелянові статуетки зайняли місце популярних раніше прикрас столу, які робили з випічки, яка як відомо, швидко псувалася. Тому статуетки були під наглядом королівського кондитера, завданням якого була прикраса столу, також вони були власністю королівської булочної. З часом окремі статуетки почали виготовляти по одній для окремих осіб, які прикрашали ними свої будинки.

Пік виробництва такі статуетки отримали у вісімнадцятому столітті, вони повністю відрізнялися від колишніх моделей. Композиції частіше зображують життя буржуазії, мають сатиричні нотки і іноді сентиментальний наставницький сенс. Порцелянові статуетки часто перевантажені всякими візерунками і неймовірно яскраво розфарбовані, місць з білим фарфором на них майже немає. Цьому напрямку відповідає неокласицизм. Надалі порцелянові статуетки вийшла з моди разом з особливостями того часу і більше не цікавили суспільство. Протягом довгих десятків років порцелянові статуетки виготовлялися тільки у вигляді відтворень класичних мармурових статуй.

У наш час великі майстри створюють чудові повтори за мотивами старовинних фарфорових статуеток, а також воістину витончені статуетки і фігурки за моделями сучасних художників. Також відомі статуетки знаменитостей різних часів, статуетки VIP - класу та інші. Також можна підібрати статуетки для кожної людини - для дівчини, молодої людини, мами, для шефа, ювіляру, з нагоди весілля.

Так що, тепер вибрати подарунок не складе труднощів, адже з таким різноманіттям статуеток це просто неможливо. Причому не залишилося без уваги ні один напрям і інтереси кожного знайшли своє вираження в цьому граціозній сувенірі - статуетці.