Настільні таблички

Фасадні та офісні таблички / Таблички на стіл / Накладки, шильды, номерки


Виготовлення табличок до столу може бути різної цінової категорії, як бюджетні таблички, так і VIP таблички. Все це досягається за допомогою різних технологій, які використовуються при виготовленні табличок.

У виготовленні табличок на стіл застосовується технологія покриття гальванічним золотом або нікелем. Також в зображенні використовуються емалі по металу для надання виробам оригінальності та неповторності. Продовження тексту…

Таблички до столу можуть бути як односторонніми, так і двосторонніми, тобто містити інформацію з однією або з двох сторін. Виготовлення табличок відбувається під замовлення, а тривалість виробництва табличок складає від одного дня за однією технологією і від тижня за іншою технологією. Одні таблички до столу можуть стояти на спеціальній ніжці, інші - можуть бути виконані у вигляді трикутника.

Таблички для столу – це носії якої-небудь інформації, яка торкається певного столу, і людини, яка сидить за ним. Переважне виготовлення табличок для столу має попит серед кафе і ресторанів. Їх мета - позначення зарезервованого столика. Проте, таблички для столу досить цікаво виглядатимуть в якості своєрідного призу за заслуги.

Таблички ГРАВЕРТОН - це оперативність та економічність, труєні таблички - це імідж та високий рівень.