Таблички і вивіски, виготовлення табличок і вивісок

Фасадні та офісні таблички / Таблички на стіл / Накладки, шильды, номерки


Металеві таблички відмінно виглядають, їх поверхня може бути дзеркально відполірована або матова. Покриття - гальванічне золото або нікель. У фарбуванні використовуються високоякісні емалі та лаки. Виготовлення табличок за допомогою технології хімічного гравірування. Продовження тексту…

Металеві таблички - це обличчя компанії або організації, адже це табличка, яка в є в полі зору багатьох і яку відразу бачать при вході адже вона підкреслює статус компанії. Виготовлення металевих табличок популярне серед процвітаючих компаній.

Таблички або вивіски можуть відноситися до різних категорій, таких як фасадні вивіски або таблички, офісні таблички, настільні таблички, таблички на двері, а також маленькі таблички, призначення яких маркування або підпис виробів. Офіси і компанії, які займають центральні приміщення нашої столиці та крупних міст країни, стрімко зростають. В такій різноманітності дуже легко загубитися і залишитися непоміченими. Кожен з керівників і pr-менеджерів придумують із цього приводу масу рекламних ходів, які допомагають підвищити рівень інтересу публіки до певної компанії, часто забуваючи про її зовнішній вигляд, що є одним з найбільш важливих критеріїв при виборі тієї або іншої організації після надання послуг.

У перших 2,5 секунди по візуальному  сприйняттю складається загальне враження не лише про саму людину, але й про компанію, яку відвідав гість. По дизайну внутрішніх приміщень, їх оформленню, колірній гаммі ми робимо висновки про надійність і придатність саме цієї компанії для нас. Але не варто забувати, що підсвідома оцінка відбувається саме з того моменту, коли Ви побачите цю будівлю в цілому. На що найчастіше звертається наш погляд? Що є «обличчям» компанії та слугує її візитною карткою? Звичайно ж, це фасадна вивіска з логотипом, гербом та характерним для цієї компанії слоганом. Саме вивісці властиві функції «наживки», на яку звертають підвищену увагу потенційні клієнти.

Такими ж важливими для підтримки загальної і цілісної картини є офісні таблички і таблички на двері, які допомагають детальніше проінформувати про того, хто знаходиться за цими дверима, як його звуть і яку посаду обіймає ця людина. Якщо ви взялися за відкриття нового офісу або лише оформляєте свою справу, а може хочете відкрити ще одну філію в новому місті, зробіть упор на цілісність образу самої компанії, адже фасадні таблички та вивіски будуть ненав'язливо, але постійно інформувати перехожих про Вас і зроблять Вашу організацію більш впізнаною.

Якщо ваша табличка буде оригінальною по дизайну, інформаційному наповненню, а також мати які-небудь нестандартні форми і рішення, Ви маєте в два рази більше шансів не лише залишитися в пам'яті певної людини, але закріпитися в її уяві. Це станеться у тому випадку, коли герб або слоган Вашої компанії асоціюватимуться з чимось поширеним. Оскільки асоціації грають дуже важливу роль, упор потрібно робити саме на них. Таким чином, люди, побачивши певні предмети або почувши слова, будуть не усвідомлено згадувати Вашу компанію.

Табличка для офісу і табличка на дверях також може бути оригінальною, як і фасадна вивіска. Їх можна виготовити з металів різного відтінку: срібла, нікелю, бронзи, золота чорного, білого і тому подібне. Ці кольори допоможуть Вам бути оригінальнішими і відрізнятися від своїх конкурентів. Матова або глянцева текстура лише підсилять ефект від цього гарного і дорогого по вигляду продукту, який допоможе Вам ефектніше виглядати в очах відвідувачів, конкурентів та співробітників.

Таблички безпосередньо є одним з найбільш важливих елементів, які повинен мати офіс для повноцінного сприйняття його відвідувачами і для хорошого першого враження у гостей. Таблички не лише інформують і показують правильний напрям, вони встановлюють певний рівень сприйняття, який повинен створюватися у кожного відвідувача офісу.

Виготовлення табличок вимагає використання новітніх технологій, результат використання яких перевершує всі очікування замовника. За допомогою сучасних технологій, які використовуються при виготовленні табличок, ми можемо виробляти таблички різного розміру, з абсолютно різною складністю малюнка і з різним шрифтом, глибину якого можна регулювати за допомогою гравіювання. Таблички – це певне «обличчя» компанії, по якому оцінюють її зовнішній вигляд. Матові або глянсові, з срібним, золотим або бронзовим нанесенням – все це можливо замовити в нашій компанії.

Вивіски - це той перший елемент, на який звертають увагу перехожі. Тому саме від вивіски, від її нестандартності та унікальності, залежить, чи звернуть увагу на Вашу організацію потенційні клієнти чи ні. Вивіски можуть бути різними, дизайн готуватиметься лише по Ваших макетах виробу і буде зроблений зі всіма змінами, які Ви вважатимете потрібним внести.


Статті про таблички

Статті про таблички