Брелоки (брелки), виготовлення брелоків

Брелоки металеві / Брелоки з поворотним кільцем / Брелоки з полімерною лінзою


Якісне виготовлення брелоків на замовлення, різна цінова категорія. Брелоки робляться з металу, форма підвіски може бути довільною, фурнітура - різною. Технологія виготовлення - штампування та хімічне фотогравіювання, залежно від побажань замовника. Брелоки можуть бути золотистими або сріблястими, а зображення - це кольорові емалі, зазвичай, покриті полімерною лінзою. Продовження тексту…

В сучасному світі стільки різновидів брелоків, що складно зрозуміти, де і який брелок краще використовувати. Ми перерахуємо найпопулярніші з них:

Пластикові брелоки – самі недорогі брелоки, які використовуються в різних масових заходах. Виготовлення брелоків відбувається методом литва, носій інформації в брелоку - поліграфія.  

Закатні брелоки, поліграфічні - це круглі брелоки. Виготовлення брелоків відбувається методом холодного вальцювання, носій інформації полімерна лінза.

Брелоки заливні, їх також називають брелоки з об'ємною наклейкою або корпоративні. Основа виготовляється з пластика або металу, а носій інформації полімерна лінза. Ці брелоки також використовують при масових акціях або як корпоративні.

Далі, йдуть металеві брелоки стандартні під нанесення логотипу або виготовлені за допомогою різних технологій, які описані нижче під текстом в пунктах меню.

Як було сказано вище, брелки, виробляються з абсолютно різного матеріалу, з нанесенням на їх поверхню логотипу або без нього, все залежить від бажання клієнта. Шкіра, шкірозамінник, пластизоль, пластик, дерево, метал - це далеко неповний перелік матеріалів, з яких можна виробляти брелки. Завдяки високоточній і сучасному обладнанню, ми гарантуємо якісне виготовлення брелків в найкоротші терміни і за оптимальною ціною. Купити брелки, за доступною ціною з різними видами нанесення можливо звернувшись до нас. Ми підберемо для вас найбільш підходящий і прийнятний варіант.


Статті про брелоки

Статті про брелки