Брелоки

 Брелоки  \ Брелоки металеві \ Брелоки з поворотним кільцем


БрелокиМеталеві брелокиБрелоки з поворотним кільцем


Брелоки набувають все більшої популярності, не тільки завдяки тому, що це зручна річ і стильний аксесуар, сьогодні їх застосовують в якості рекламного сувеніру. Брелоками користуються багато людей, хто чіпляє на них ключі, хто прикріплює їх до мобільних телефонів, саме це сприяло виникненню нової функції - рекламного сувеніру.

Виріб цього типу завжди перебуває на видноті, ним користуються щодня, а значить, що реклама, яка розташована на його підвісці, буде привертати увагу і запам'ятається власникові брелка. Їх часто використовують під час проведення рекламних кампаній і промо-акцій.

Брелоки поділяться на кілька видів, залежно від матеріалу, який використовується для їх створення та цільового призначення.

При виготовленні брелоків можуть бути використані кілька технологій. Найпоширеніший різновид цієї продукції виготовляється за допомогою полімерної заливки поліграфічної заготовки або безпосередньо на металеву підкладку. Кріплення і прикріпити до брелока може бути різним: якщо воно стандартне - то це карабін або кільце, також може бути ланцюжок. На кріплення одягають підвіску у формі кола чи овалу. Однак можуть бути використані й інші форми підвіски і кріплення.

Брелоки з поворотним кільцемМеталеві брелоки бувають різних розмірів і форм. Це більш дорогий вид сувенірів цього типу. Сьогодні багато використовую їх для реклами власної компанії, для цього замовляють брелоки з фірмовою символікою. Такий сувенір не тільки стильний і ефектний подарунок для ваших клієнтів і ділових партнерів, але також носій реклами, який завжди під рукою. Логотип нанесений на металеві брелоки буде виглядати незвично і вишукано, що залишить у його власника приємне враження про вашу компанію і запам'ятається. Такий корпоративний презент можна підносити, помістивши в призначений для цього футляр. Металеві брелоки можуть бути традиційних і самих незвичайних форм. Нанесення зображення і написів найчастіше проводиться за допомогою лазерного гравіювання.

Також існує різновид сувенірів, як рекламні брелоки. Це відкривачки, які також представлені різного виду: кольорові і білі, пластикові та металеві, з нанесенням тамподруком і лазерним гравіруванням.

Ще один різновид - це брелоки для ключів і телефонів. Вони зручні, якщо у вас кілька ключів, і ви хочете їх тримати разом в одній зв'язці. Крім того, ключі на брелоку зручно шукати у сумці серед безлічі речей. Брелоки для мобільних телефонів виконують функцію модного аксесуара. Сьогодні їх роблять як з пластизолі, так і металеві, інкрустовані камінням Swarovski. На замовлення можливо виготовити брилок з дорогоцінних матеріалів (золото, срібло) з дорогоцінними каменями (сапфіри, рубіни, фіонітами). Ви можете зробити приємний сюрприз своєму колезі, партнеру або клієнту - подарувавши оригінальні ексклюзивні брелоки.

Такий різновид брелоків, як функціональні, стане не тільки стильним аксесуаром, але й корисною річчю, яка стане в нагоді в господарстві. Брелоки - Ваш елегантний подарунок.

Ще один оригінальний подарунок - дерев'яні брелоки з нанесеною на його поверхню фразою або зображенням, які буде нагадувати про приємні моменти життя.
 Брелок травлений Брелок металевий  Брелоки з поворотним кільцем

Брелоки бувають такі:

- металеві, пластикові з поліграфічною вставкою
- кристальні, з пластизолі або під об'ємну наклейку, декоративні
- рідкі (тобто зі спеціальною рідиною в середині брелка)
- дерев'яні, односторонні або двосторонні, а також з коркового дерева
- музичні (зі стандартними мелодіями або під замовлення з будь-якою мелодією)
- шкіряні, у вигляді різних фігурок - плюшевих ведмедиків, котиків і різних мультиплікаційних героїв
- зі світловідбивним ефектом або ж з обертовими елементами
- багатофункціональні брелоки - фото-рамки, ліхтарики, рулетки, відкривачки, ключниці на руку і на шию, з ручкою, годинник або з сферичним звуком, викрутки і т.д.

Брелоки відмінна рекламно-сувенірна продукція для популяризації вашої компанії і продукцію. Їх можна використовувати під час проведення промо-акцій, роздаючи клієнтам і відвідувачам стенду або офісу.

Повернутися назад


Читайте також:

Брелоки, виготовлення брелоків