Всеукраїнський рейтинг Добросовісних платників податків - 2012

24 травня 2012 року у Міжнародному центрі культури та мистецтв відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків України - 2012».

Вітаючи переможців Рейтингу Президент АППУ, Валентина Арбузова подякувала усім підприємствам, які цього року стали учасниками Рейтингу, і зазначила, що їх участь є важливою не тільки для організаторів і партнерів проекту, а й для розвитку економіки держави в цілому. «Ваша сумлінність і відповідальність, Ваша щоденна праця є головним джерелом формування бюджету та соціальної стабільності країни. Я сподіваюся, що в Україні щорічно ставатиме все більше талановитих бізнесменів і кваліфікованих менеджерів, які з гордістю будуть нести звання сумлінних платників податків», - сказала у своєму виступі Валентина Арбузова. Також Президент АППУ зазначила, що Асоціація платників податків України буде продовжувати підтримувати високий авторитет сумлінного платника податків і сприяти створенню максимально комфортних умов для розвитку підприємницької діяльності.

Атмосферу свята створювали зірки української естради: Ані Лорак, Ніна Матвієнко, гурт «Піккардійська терція», Олександр Пономарьов, Еріка, Mad Heads XL та ін.

Ансамбль народного танцюНомінанти нагородження. Металевий диплом і статуеткаСпівачка Ані ЛоракАні ЛоракMad Heads XLНагороди церемоніїНомінанти вітають один одного по завершенню нагородження