Значки, виготовлення значків

Значки литі / Значки штамповані / Значки хімічне гравірування / Значки комбіновані / Значки з емалями під лінзою


Широкий вибір та різноманіття всіляких форм. Виготовлення значків на замовлення за допомогою різноманітних сучасних технологій. Якість виробів та оперативність у виготовленні. Ви можете замовити значки різної цінової категорії. Зараз дані вироби набули популярності, а їх різновид вражає. Для того, щоб точніше визначитися, які саме потрібні значки, ми перерахуємо декілька найпопулярніших і основних їх видів. Ми опишемо спочатку  недорогі значки і по градієнту дійдемо до категорії VIP значків (нагрудні значки). Читати про значки…

Отже:

Закатні значки, їх також називають поліграфічні або кольорові, іноді пластикові значки — одні із самих недорогих і популярних виробів для проведення масових заходів, різних рекламних акцій, політичних виборів і тому подібних подій. Виготовлення значків відбувається дуже швидко, оскільки носій інформації — поліграфія, яка  друкується досить оперативно. Значок складається з металевої основи, кріплення євро-шпилька, лицьова сторона захищена спеціальною плівкою. Зазвичай це круглі значки діаметром 25, 36, 43, 56 мм.

Наступний вид — це значки з об'ємною наклейкою,  їх також називають заливні або значки з лінзою. Цей вид значка, залежно від розміру, може використовуватися як в рекламних цілях, так і в корпоративних.

Виготовлення цих значків потребує трохи більше часу, ніж виготовлення поліграфічних, але теж є оперативним. Значок складається з металевої основи, застібка – гвоздик плюс затискач батерфляй, носій інформації поліграфія (аракал), залитий полімерною лінзою. Лінза надає виробу об'єму. Вартість виробу залежить від розміру, але цей вид значків належить до недорогої категорії. Форми значків можуть бути різними.

Замовити значки з об'ємною наклейкою або поліграфічні легко, треба тільки відправити нам картинку або надати дані для виготовлення макету.

Купити значки по стандартному або оригінального макету можна в нашій організації. Ми орієнтуємося на якість і оперативність, що дозволяє отримати виконане замовлення точно в термін.

Нагрудні значки та їх категорії детально описані в представлених на сторінці каталогах.

Таким чином, видно, що значки різноманітні, так що кожен може вибрати для себе кращий варіант. Вони мають безліч переваг, їх можна застосовувати в різних ситуаціях. Дуже поширеним є використання даної продукції в якості рекламного сувеніру, їх застосовують при проведенні презентацій, для роздачі людям. Не менш популярні значки корпоративні, які ідеально доповнюють образ службовців.

Корпоративні значки завжди привертають увагу оточуючих, бо  вони виглядають привабливо та інформативно. Логотип — це заява про себе, про свою компанію та її бренд, тому дуже важливо демонструвати його частіше, використовуючи значки.

Завжди раді Вам допомогти!


Статті про значки

Статті про значки