Нагороди, нагрудні знаки, виготовлення нагород

Нагрудні знаки на колодці / Нагрудні знаки, ордени / Нагороди, гравірування


Нагороди, це не простий, але творчий процес. Вартість нагород залежить від вживаних технологій, а також рівня якості виробу і тиражу. І тут не варто економити, від цього залежить зовнішній вигляд нагород, і нагрудні знаки виготовлені технологічно грамотно та якісно, мають гідний вигляд, адже це символ, який передає приналежність та досягнення його господаря. Продовження тексту…

Ордени та нагороди - це не просто прикраса. Це частка, яка несе в собі деяку інформацію про власника. Нагрудні знаки або ордени мають відмітний зовнішній вигляд, який відразу стає помітним.

Виготовлення нагрудних знаків відбувається у декілька етапів. Важливі з них, це підготовка технологічно правильного оригінал макету з наступним виготовленням майстер моделі. Тому поспіх тут не доречний. Виготовлення нагород - це мистецтво, яке втілюється в металі. Наші технічні можливості та професіоналізм дозволяють здійснювати на високому рівні виробництво нагород, орденів та нагрудних знаків. Право на використання дизайну виробів закріплюється за клієнтом.

Нагрудні знаки здавна використовувалися для нагородження людей, за певні звершення і досягнення в різних ситуаціях та сферах діяльності. Таким чином, нагрудні знаки є символом успішності людини, а в певних випадках - його героїзму. Саме в зв'язку з цим, на тлі з іншими нагородними атрибутами, нагрудні знаки та ордена виглядають найбільш помпезно і дорого, їх виготовлення часто супроводжується інкрустацією каменями Svarovski, або ж іншими напівкоштовними або дорогоцінними каменями.

Організація ВТС Сувенір є виробником нагород з багаторічним стажем роботи в цій сфері, ми можемо гарантувати вам професійний підхід до роботи і якість виробів, що випускаються. Адже ми знаємо, що нагороди - це заохочення гідних людей, які по праву їх заслужили.


Статті про призи

Статті про призи та сувеніри

Статті про нагороди

Статті про нагороди